reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

A ja mam problem,bo pokazuje mi jakby mi sie dni nie zmienialy...to sie powinno automatycznie zmieniac nie?

f2w33e3kjbvh8uny.png


Chyba Ci się zmieniają, wczoraj chyba miałaś równo 7tc ?
 
reklama
Ja się czuje lepiej niż w pierwszej ciąży. Nie mam mdłości, tylko ta alergia mi przeszkadza ale jakoś musze to wytrzymać.
Dzisiaj nachodziłam się po mieście bo miałam parę spraw do załatwienia to brzuch mnie ciągnie...
Jestem na luteinie
 
A ja czuję sie w tej ciazy jak w poprzedniej. W poprzedniej ciąży już od 7tc bralam luteine i magnez że względu na bóle podbrzusza, w 21 tc miałam założony szew Herveta bo ciągle skracala i wydłużala mi się szyjka. Teraz też odczuwam czasami ból podbrzusza ale podejrzewam ze przez to że czasami zdarza mi się dźwigać corcie np do wanny i spowrotem, żeby zapiąć w foteliku.. póki co lekarz nie zalecil luteiny, mdłości mam takie że albo muszę coś zjeść żeby nie rzygać albo nie chce mi się jeść. No i energii zero.
 
Moja piwewsA ciąża była idealna. Zero negatywnych objawów typu mdłości czy wymioty. Miałam tylko mega apetyt i zachcianki.
Tym razem jest inaczej. Na początku miałam mdłości bolą mnie piersi Ale nie mam zachcianek :) mam nadzieję że róznica w przechodzeniu ciąży będzie zwiastowac różnice w płci dziecka :)

 
Ja mam nadzieję,ze mdłości nie bd miala,ale nie bardzo mi sie chce jesc jakos.tzn jakies badziewia tak, ale obiady,śniadania to szamne jak ptak i juz mi sie nie chce. Dobrze, że moje kudlate 4łapne córki pomagają w dokonczeniu bo by się marnowalo [emoji3]

f2w3rjjgqcxmp5c7.png
 
Być może jest coś w tym ze objawy ciąży zwiastują płeć :) w pierwszej ciazy rzygalam jak kot i miałam synka, w drugiej mdłości mega do 5 miesiąca, no i teraz też mdłości ale jeszcze nie takie wielkie no i doszedł ten ból piersi.
 
reklama
A tak w ogóle to nawet się nie przedstawiłam . Mam na imię Sylwia i jestem mamą 2.5 letniej Zuzi i Aniolkowego Synka Krzysia który w Tym roku miałby 6 lat. Krzys urodził się w 26 tc i po 27 dniach walki o życie odszedł do nieba. Druga ciąża pod wielkim strachem czy dociagne do końca rozwiązana była szczęśliwe (i wcale cc to nic strasznego) no i teraz mam nadzieję ze również dotrwamy do konca szczesliwie. Mam nadzieję ze poznam tutaj super przyszłe mamusie i będziemy super wsparciem dla siebie. Z poprzednimi mamusiami mam go do tej pory przez grupę na fejsie
 
Do góry