reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Super dziewczyny, że już słyszeliście bicie serduszka swojego maluszka. Ja juz nie mogę sie doczekac. A jak u was z mdlosciami nasilają sie?
Ja tylko widziałam [emoji173]
Z dolegliwosci ciazowych to mam bole piersi,ale juz coraz mniejsze, migrene mialam straszna,ale to przez 8h siedzenia w pracy i od kregoslupa dawalo,bo boli nawet jak leżę. No i teraz nie chce mi sie jesc w ogole...musze wpychac..

f2w33e3kjbvh8uny.png
 
reklama
maes bardzo się cieszę z Twojego szczęścia,sama wiele bym dała aby przyspieszyć bieg dni do mojego badania ;) Gratuluję i życzę zdrowia oraz rozkoszowania,celebrowania itd ... tym wspaniałym momentem :)
 
reklama
Dziewczyny troche zmieniając temat[emoji3] co na 2 ur dla chrześnicy? Myslalam,ze moze jakas zabawka,ale tez taka jakas "edukacyjna"? Czym bawią/bawily sie najchętniej wasze dzieci?

f2w3rjjgqcxmp5c7.png
 
Do góry