reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Klaudynaa u mnie jest 17 tydzień tak jak na suwaczku :) Noo pięknie u nas jest akurat w moim mieście jest jeziorko :)

Ja własnie nie wiem jaki wózek kupić, niestety po synku swój sprzedałam z resztą był stary już bo po córce mojego brata.

Samochód mamy Audi a4 i powiem Wam, że z tyłu jest cienko z miejscem jak jest fotelik naszego synka i dwie osoby żeby tam usiadły to ciasno do tego nie można z przodu wyłączyć poduszki więc nie można fotelika wiktora wstawić na przód więc bym musiała z tyłu siedzieć "przygnieciona" dwoma fotelikami. Na szczęście jak dobrze pójdzie za miesiąc samochód nowy kupujemy tym razem mąż się uparł na a6

Ja od soboty czuje delikatne bąbelki czasem :)
 
reklama
Cześć nowa mamusiu :)

ja mam bazę isofix do maxi cosi i nie wyobrażam sobie bez niej życia :p dużo jeżdzę autem bo nawet do głupiego sklepu mam 3 km, wiec często musiałabym owijać fotelik pasami. Jeśli chodzi o kwestie bezpieczeństwa, to uważam ze baza na plus gdyż często niewłaściwie zapinamy fotelik pasami nawet nie zdając sobie z tego sprawy, tu masz klik i po kłopocie.
 
Hej Alex, hej Heathera69. Witajcie i rozgośćcie się na forum:-)

Kitki, Ty to masz przeboje z Nadią. Współczuję i niestety nie doradzę, która opcja najlepsza. Przy zatrutym zębie nie powinna już czuć bólu, może to ją przekona, że nie taki dentysta straszny;-)
A jak mama się czuje?

W kwestii laktatorów, butelek i wózków nie umiem się wypowiedzieć, gdyż nie mam doświadczenia:-) ale jeśli chodzi o wózek, to będę chciała 3 w 1, na dużych kołach i z regulowaną rączką. Używany albo z noworocznego czyszczenia magazynów, jeszcze się zobaczy.
 
rsz91 ja będę miała cesarkę. Pierwszą córkę tak urodziłam chociaż nie miałam tego w planie. I teraz lekarz mówi, że też zrobi cesarkę.
 
Martita no powiem ci ze teraz jak trzeba razem z tesciowa jechac do miasta to przechodze przez lucji fotelik i siadam na srodku bo tesciowa by sie nie zmiescila .a dopuki nie bd nas stac na nowe auto to ja bd jezdzuc posrodku z tylu z wojtkiem i maksem a luska z przodu kolo m :)
 
witam się :)
siedzę właśnie w pracy, zaszylam się w ciemnym miejscu i narazie nic nie robię, jakiś slabszy dzień mam, śpiąca jestem i nic mi się nie chce.

co do wózków to ja też juz przeglądam internet w poszukiwaniu tego jedynego i mam kilka typów, ale ciężko jest bo jesli maja wszystkie cechy na których mi zalezy to okazują sie bardzo drogie, a nie chce przeznaczac więcej niz 400£.

3 dni do usg!
 
Dzieki za odpowiedzi odnośnie bazy, mi właśnie zalezy na tej opcji szybkiego wpinania/wypinania, tak sobie pomyślałam ze nawet jak pojadę po Julie do przedszkola to zabiorę fotelik ze sobą, a jego przypinanie i odpinanie z pasów jest czasochlonne.
 
Milka masz usg w piątek?? Ja tez. Moze się dowiem co siedzi w środku :-D

drobi dzięki za przyjęcie :D chyba jako jedyna zauważyłaś nową osobę :sorry:

A my właśnie upiekliśmy piernika, pyszniutki.
 
reklama
Do góry