reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

Mi tak premom obliczył peak (1,56) wieczorem, nst dzień za owulacje a kolejny 1dpo.

Mogę zapytać jak robisz zdj że w dzień I wieczorem wychodzą tak samo naświetlone?
No to było właśnie wyzwanie, bo pierwsze 7 testów robiłam będąc u teściów i dopiero wczorajszy ok. 23 był u mnie w domu 😅 I szczerze? Biegałam po całym domu jak głupia, żeby złapać podobne światło 😂 Ale, co ciekawe, na kilka prób w różnych miejscach w zasadzie pokazywało mi takie same ratio 🤔
 
reklama
No to było właśnie wyzwanie, bo pierwsze 7 testów robiłam będąc u teściów i dopiero wczorajszy ok. 23 był u mnie w domu 😅 I szczerze? Biegałam po całym domu jak głupia, żeby złapać podobne światło 😂 Ale, co ciekawe, na kilka prób w różnych miejscach w zasadzie pokazywało mi takie same ratio 🤔
A będąc jeszcze u teściów, gdzie robiłam pierwszy raz w dzień, zrobiłam w tym samym miejscu co zawsze, tylko i tak zapaliłam lampkę - tak jak ok. 22 miałam za każdym razem zapaloną na stoliku. Wyszło trochę jaśniejsze, ale porównywalnie z pierwszym pierwszym. A dzisiaj w domu po tej 14 udało mi się złapać miejsce z podobnym naświetlaniem, co miałam wieczorami w domu teściów. Możliwe, że trochę zamotałam, sorki 😅
 
Ja robiłam w alabie i wynik przyszedł na 3dzien chyba a wcześniej robiłam w luxmedzie to wynik miałam po 10dniach dlatego wolę w klinice różnica 50zl może wyszła ale wynik dwa razy większy..
Ale to myślisz, że były jakieś błędy pomiarowe w Alabie / LuxMedzie?
Bo wydawało mi się, że na wynik AMH może mieć wpływ właśnie to, że próbka ileś tam czasu czeka, że muszą ją dowieźć z punktu do labu itp. A na stronie Alabu jest opcja wyszukania punktów, które są tuż przy laboratorium i zakładam, że wtedy próbka idzie od razu do badania 🤔
 
Laski, czy bezpiecznie jest brać jakieś ziołowe leki na uspokojenie podczas starań? Czy lepiej nie? Ashwagandhe może bardziej?
 
To zależy czego oczekujesz. Bo do iui czy ivf trzeba mieć wszystkie badania świeże. Ale badania nasienia powinny być. Cytologię i resztę wymazów zrobią na pewno jak nie masz aktualnych, bo to ważne badania.

Tak bliźniacza ale jednojajowa(nie jak na początku przypuszczali dwujajowa). Dziękuję, póki co wszystko dobrze 😊
Rozumiem.
No sama nie wiem co mi poleci lekarz bo jak byłam u jednego to tylko in vitro.
Inseminacji i drożności by nie robił bo to sensu nie ma. Troszkę się obawiam tego in vitro pod względem finansowym i jak to do mnie nie przemawia. Ale wiadomo jak nie będzie innego wyjścia to się może coś ogarnie.
Dlatego też zapisałam się do doktora Wyroby bo się specjalizuje w niskim amh I chce zobaczyć co on mi powie.
 
Ja już po wizycie u innej ginekolog. I z tego co mówiła ona by sugerowała rozważyć zmiane strategii i nie iść w inseminację tylko już invitro. Przy mojej historii leczenia, wielu próbach stymulacji, uważa że inseminacja da bardzo małe szanse na powodzenie i szkoda już mojego czasu i wydawania kasy na procedurę która słabo rokuje. Podziela moje obawy, że tu ewidentnie coś jest nie tak z jajowodami Pomimo tego, że są drożne mogą być złej budowy, posklejane, poskręcane itp. Specjalistą leczenia niepłodności nie jest i nie prowadzi takich procedur więc dała mi namiary na lekarzy z którymi współpracuje i do których kieruje swoje pacjentki jeśli 3 miesiące stymulacji nie doprowadzają do ciąży. Więc jutro będę dzwonić i polować na terminy, okaże się jak oni to wszystko widzą.
 
U mnie rozpoczęło się plamienie przed okresem, muszę zrobić badania w 2 dc, kiedy w takim razie je zrobić? Jutro czy w piątek?
 
reklama
Do góry