reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

Hejka ❤️
Laski ale jest dowalona 🙄
Wybaczcie, że dopiero o tej godzinie, ale praca,mama w gościnie plus spędziłam 2h na wysyłaniu rekrutacji. Jestem wywalona psychicznie.

Może pominęłam update,laski jak tam?

@Karouuu @Aileen31 @ugo
To ja znowu zacznę miesiąc na czerwono a potem niech się sypią kreski😁
 
reklama
Tak tak samo miałam kiedyś myślę że czas ma znaczenie jak probka przestoi parę dni to mniej wiarygodny wynik wychodzi niż jak na miejscu w pół godziny robią..
 
Dziewczyny potrzebuje porady .
Jest tu ktoś kto chodzi do dr Wyroby w Krakovi .
Jestem zapisana na połowę maja dopiero na pierwszą wizytę konsulatcyjną i się zastanawiam co by tu dorobić badań żeby nie tracić czasu.
Może któraś z was jest jego pacjentką i pamięta co lekarz jej zlecił do badań
 
Eh dziewczyny, jak zawsze pod górę. W tym tygodniu mam 2 wizyty u ginekologów: jedna u ordynatorki ginekologi, druga u mojej aktualnej ginekolog. U ordynatorki szpitala chce sprawdzic co powie na to obecne leczenie i propozycje inseminacji mojej gin, idę też z nadzieją że może coś jeszcze wymyśli z badań. Dzisiaj obczajałam terminy na maj do aktualnej mojej ginekolog z myślą że zarezerwuje coś pod tą inseminację, bo gdybym jutro wyszła z niczym od ordynatorki to poczatkiem maja jak mi wypadają dni płodne mogłabym z tym działać. I co okazuje się że moja gin początkiem maja jest na 2 tyg urlopie, później w czerwcu znowy my wyjezdzamy :( więc wychodzi na to, że 2 miesiące będą zmarnowane. I to mi się bardzo nie podoba. Czas ucieka strasznie szybko i szkoda mi kolejnych miesięcy spędzonych na niczym.
ja mówię lekarzom ze to już za długo trwa i zależy mi na czasie ;)

Ja śmigam jutro na wizytę kontrolną po zabiegu, udało mi się przed owulacja,
Ale tylko przez sms z lekarzem bo z rejestracji na za 2 tyg dopiero, zerknę odrazu na pęcherzyk:)
 
Dziewczyny potrzebuje porady .
Jest tu ktoś kto chodzi do dr Wyroby w Krakovi .
Jestem zapisana na połowę maja dopiero na pierwszą wizytę konsulatcyjną i się zastanawiam co by tu dorobić badań żeby nie tracić czasu.
Może któraś z was jest jego pacjentką i pamięta co lekarz jej zlecił do badań
@wrobelmm i @aurii_orelii ? :)
 
Dziewczyny potrzebuje porady .
Jest tu ktoś kto chodzi do dr Wyroby w Krakovi .
Jestem zapisana na połowę maja dopiero na pierwszą wizytę konsulatcyjną i się zastanawiam co by tu dorobić badań żeby nie tracić czasu.
Może któraś z was jest jego pacjentką i pamięta co lekarz jej zlecił do badań
@Nasturtium ? ;)
 
Dziewczyny potrzebuje porady .
Jest tu ktoś kto chodzi do dr Wyroby w Krakovi .
Jestem zapisana na połowę maja dopiero na pierwszą wizytę konsulatcyjną i się zastanawiam co by tu dorobić badań żeby nie tracić czasu.
Może któraś z was jest jego pacjentką i pamięta co lekarz jej zlecił do badań
Na pierwszą wizytę na pewno aktualne badanie nasienia, amh i podstawowe badania typu TSH, antyTPO idt. Ja już na pierwszej wizycie mówiłam, że chce inseminację więc od razu zrobili resztę potrzebnych badań. Jeśli masz aktualną cytologię czy inne wymazy- bakteriologiczne, chlamydia, mycoplazma, ureaplazma to też weź, jeśli nie, zrobią na miejscu. Na miejscu wiadomo nieco drożej, ale przynajmniej w moim przypadku zrobili od razu, następna wizyta tylko monitoring i iui i to wystarczyłoby żeby się udało 😊 powodzenia
 
reklama
Na pierwszą wizytę na pewno aktualne badanie nasienia, amh i podstawowe badania typu TSH, antyTPO idt. Ja już na pierwszej wizycie mówiłam, że chce inseminację więc od razu zrobili resztę potrzebnych badań. Jeśli masz aktualną cytologię czy inne wymazy- bakteriologiczne, chlamydia, mycoplazma, ureaplazma to też weź, jeśli nie, zrobią na miejscu. Na miejscu wiadomo nieco drożej, ale przynajmniej w moim przypadku zrobili od razu, następna wizyta tylko monitoring i iui i to wystarczyłoby żeby się udało 😊 powodzenia
Dziękuję 🥰
Te podstawowe z mam 2 lat to trochę przestarzałe.
To myślisz żeby je na świeżo powtórzyć?
I co dokładnie?
Tak tak pamiętam.
I chyba bliźniacza ciąża🥰 i wszystko u was w porządku 🥰?
 
Do góry