reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

reklama
Przeszłam podobne akcje z pracodawcą 🤷 teraz jestem na wychowawczym
Ja też jestem na wychowawczym i skręca mnie na myśl o powrocie....
W sumie praca super, tylko współpracownice średnio... współpraca z nimi to był koszmar a jak w ciążę zaszłam i trafiłam do szpitala potem na l4 to nawet nie zapytały jak się czuję, do szpitala z pracy miały 5 minut pieszo a ani razu mnie nie odwiedziły. Do dziś zero kontaktu, żadnych życzeń na urodziny itd. Na moje zastępstwo jest dziewczyna która już probowala nie raz zmieniać wydział bo psychicznie nie dawała rady...
Mąż każe mi rzucić pracę ale to zawsze państwowy etat, a w małym mieście - jak wieś ciężko o pracę....
 
Powtórzyłam dziś test, ale zostaje chyba czekać na @ 😭 kurczę ciężko mi się przestawić, bo zawsze zachodziłam szybko (1cs i 3cs), a teraz już 3cs i jedna kreska nadal 🙈
No nic.. W majówkę mamy 5 rocznicę ślubu, może to będzie ten szczęśliwy miesiąc 😍
 

Załączniki

  • 5fb25428-0bf6-449d-b476-86c130b468df.jpeg
    5fb25428-0bf6-449d-b476-86c130b468df.jpeg
    29,8 KB · Wyświetleń: 123
Powtórzyłam dziś test, ale zostaje chyba czekać na @ 😭 kurczę ciężko mi się przestawić, bo zawsze zachodziłam szybko (1cs i 3cs), a teraz już 3cs i jedna kreska nadal 🙈
No nic.. W majówkę mamy 5 rocznicę ślubu, może to będzie ten szczęśliwy miesiąc 😍
My też w majówkę mamy rocznicę 😍
Tylko chyba nie będzie "świętowania" bo mąż zjedzie 1 maja a premon prognozuje owu na 28.04. Inozytol skrócił mi cykl o 4 dni.
 
cześć dziewczyny przytulam każda z dzisiejszym ⛔️ nowy cykl nowa szansa ❤️
No i jak coś termin na po świętach i nowym roku Haha :)
ja dziś mam monitoring, bardzo trzymam kciuki za ten jeden pecherzyk 10 mm prosze urośnij ☹️ to już 19 dc. Zastanawiam się ile w ogole takich usg można zrobić w cyklu? Bo to będzie moje 3 i jakoś tak sama nie wiem wydaje mi się sporawo 😀 bardzo się obawiam jakiś infekcji (przepraszam jeśli pytanie jest naiwne)
Wczoraj zakupiłam eBook od akademii płodności będzie gotowane :)
Miałam wczoraj przy nauce mega dziwne myśli…powiem wam ze jeśli nie zajdę w ciąże to ja bym wolała go nie zdać. Jest mi o wiele łatwiej psychiczne jeśli mam jakiś cel, a ze egzamin jest gigantyczny to ja naukę śmiało na rok mogę sobie rozplanować 🙈 a tak jak bez dziecka i zdam to co…w takim będę zawieszeniu. Ale egzamin we wrześniu to jest jeszcze pare cs 🥺
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry