reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

Mc14 GIF by MasterChefAU

@Sharley 😁
 
reklama
Nie nakręcajcie mnie 😆 jestem dziś cały dzień poza domem więc robiłam rano zdjęcie w pośpiechu więc trochę słabej jakości ale może coś zobaczycie (na żywo wpada w różowy)
taka sama zagadka jak u mnie 😃 przebija cos ale i tak musimy czekac 😃 tylko jak juz cos przebija to tym bardziej sie nie poczeka do terminu miesiaczki bo korci 😃
 
Pójdę jutro zdecydowanie 🥹
@inka855 a u Ciebie jak tam? Póki nie mamy @ to chyba jest nadzieja? 🤔
Ja czuję się typowo okresowo -wysypalo mnie jak nigdy i bez kija nie podchodz 🙈. W październiku jak zaszłam w ostatnią ciążę to zupełnie inaczej się czułam miałam masę objawów a w każdej ciąży bolały mnie piersi bardziej niż zazwyczaj a teraz piersi prawie nic nie bolą. Poza tym zaraz po peaku byłam chora:/ nie było wiele przytulanek wiec nie liczę na cud. Obym tylko nie rozminęła się z mężem w maju 🥴
 
hahaha dobra 😃 nie kupuje jutro tych pinków 😂 bo jak beda lezec w domu to nie ma szans ze ich nie dotkne 😂
Dobra, ale do naszego terminu jeszcze 6 dni i jednak sama tyle na pewno nie wytrzymam 🙈 to kupuj we wtorek i wtedy ja też już siknę 🤪

Nie wiem, niby dobry nastrój się mnie nadal trzyma, ale im bliżej sikania, tym większy lęk się wkrada 🙄 8dpo, a ja się nie czuję ani okresowo, ani inaczej (czyt. ciążowo, chociaż nie mam pojęcia jak to jest). Piersi zaczynają mnie boleć zazwyczaj 2-3 dni przed okresem dopiero (więc teraz nic nie czuję), dzisiaj się obudziłam z turbo bólem głowy (z którym musiałam wysiedzieć ponad 6h na uczelni 😖) i od wczoraj męczą mnie jakieś dziwne wzdęcia, co jakiś czas uczucie jak by mi się coś w tym brzuchu przelewało 🙄 Ani nie chcę się doszukiwać, ani tracić zupełnie nadziei. I znowu, czekanie czekanie czekanie…
 
Dziękuję za odpowiedź,jestem kłębkiem nerwów,a jeszcze ta komisja dopiero za tydzień,więc będę się teraz zamartwiać, jeszcze, doszły mnie słuchy,że pracodawca tylko czeka na mój powrót,żeby dać wypowiedzenie,podobno nawet liczył,że nie dostane zwolnienia i nie przyjdę do pracy i liczył na możliwość dyscyplinarki.Pracowałam prawie 3 lata,na prawdę się angażowałam może nawet za bardzo,jak wyjeżdżał to wszystkiego pilnowałam,a teraz takie traktowanie za to,że byłam w ciąży,jakby mało mi los dokopał tym poronieniem.Sory dziewczyny,ale nawet nie mam się komu wygadać i nawet nie chce,chyba wolę tak anonimowo.
Przeszłam podobne akcje z pracodawcą 🤷 teraz jestem na wychowawczym
 
To widzę,że miałaś podobnie.Ja zawsze nawet chora chodziłam do pracy,czasem ledwo funkcjonująca przez temperaturę czy inne dolegliwości,ale po tym poronieniu nie dałam rady musiałam zadbać o swoją psychikę,nadal nie jest dobrze,ale powoli widzę poprawę,tylko jak teraz mnie na tej komisji dobiją to serio już do reszty się załamie.Znak mężczyznę,który poszedł na zwolnienie od psychiatry bez powodu i ciągnął kasę,a na lewo pracował i dorabiał druga wypłatę i też miał wezwanie na komisję,ale uznali,że jest mu potrzebne,a on się z nich tylko śmiał później i takim osobą się udaje,a ciekawe co będzie ze mną.Ja przez 8 lat nawet zwolnienia chorobowego nie brałam raz miałam tylko przymusową kwarantanne,ehh
Już po tym wpisie mogę Ci powiedzieć, że nikt zwolnienia no podwazy 😘 uszy do góry 🙂 pewnie pracodawca poprosił o komisję i tyle 🙂
 
reklama
Do góry