reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

Cześć dziewczyny...
U mnie bóle jak na miesiączkę było dość sporo żywej krwi na papierze ale ból przeszedł i krwawienie się nie rozkręca tak jak zawsze 😭 moja @ to zawsze armagedon, zlew, Niagara i wielki ból więc to wydaje mi się dziwne...
Zrobiłam test i podkręciłam kolory i zaczęłam świrować że coś widać 😭 błagam was powiedzcie że nic nie widać że to kreska testowa lub po prostu nie ma absolutnie nic i sobie wszystko wkręcam. Nie ukrywam że mam straszną paranoję i bardzo się boję kolejnej cp...tym razem będą musieli mi wyciąć jajowód (lekarz powiedział że jeśli będzie drugi raz cp w tym samym jajowodzie to trzeba wyciąć)
Czuję się jak oszołom 🥲😭
Na tym zdjęciu "normalnym" przecież nic nie widać...proszę tylko o potwierdzenie że zwariowałam podając hasło "psychotropy"🥲
Wydaje mi się że jest zalany. Nie masz możliwości podskoczyć na betę, żeby mieć czarno na białym i uspokoić głowę?
Byłaś u terapeuty żeby przepracować lęki o cp?
 
reklama
Cześć dziewczyny...
U mnie bóle jak na miesiączkę było dość sporo żywej krwi na papierze ale ból przeszedł i krwawienie się nie rozkręca tak jak zawsze 😭 moja @ to zawsze armagedon, zlew, Niagara i wielki ból więc to wydaje mi się dziwne...
Zrobiłam test i podkręciłam kolory i zaczęłam świrować że coś widać 😭 błagam was powiedzcie że nic nie widać że to kreska testowa lub po prostu nie ma absolutnie nic i sobie wszystko wkręcam. Nie ukrywam że mam straszną paranoję i bardzo się boję kolejnej cp...tym razem będą musieli mi wyciąć jajowód (lekarz powiedział że jeśli będzie drugi raz cp w tym samym jajowodzie to trzeba wyciąć)
Czuję się jak oszołom 🥲😭
Na tym zdjęciu "normalnym" przecież nic nie widać...proszę tylko o potwierdzenie że zwariowałam podając hasło "psychotropy"🥲
Ja takie miewałam jak zalałam test. Masz jakiś inny żeby powtórzyć?
 
Wydaje mi się że jest zalany. Nie masz możliwości podskoczyć na betę, żeby mieć czarno na białym i uspokoić głowę?
Byłaś u terapeuty żeby przepracować lęki o cp?
No właśnie mąż też nalega żebym poszła ale ja bardzo nie chcę. Uważam że rozgrzebywanie tego wcale mi nie pomoże. W dodatku byłam dwa razy na konsultacji i za każdym razem miałam tak silną reakcję nerwową że trzeba było przerwać i musiałam wziąć silne leki uspokajające. Nie chcę przeżywać tych katuszy więcej...te rozmowy z terapeutą wszystko pogarszają (mówię o sobie, jest to moja subiektywna opinia)
 
Cześć dziewczyny...
U mnie bóle jak na miesiączkę było dość sporo żywej krwi na papierze ale ból przeszedł i krwawienie się nie rozkręca tak jak zawsze 😭 moja @ to zawsze armagedon, zlew, Niagara i wielki ból więc to wydaje mi się dziwne...
Zrobiłam test i podkręciłam kolory i zaczęłam świrować że coś widać 😭 błagam was powiedzcie że nic nie widać że to kreska testowa lub po prostu nie ma absolutnie nic i sobie wszystko wkręcam. Nie ukrywam że mam straszną paranoję i bardzo się boję kolejnej cp...tym razem będą musieli mi wyciąć jajowód (lekarz powiedział że jeśli będzie drugi raz cp w tym samym jajowodzie to trzeba wyciąć)
Czuję się jak oszołom 🥲😭
Na tym zdjęciu "normalnym" przecież nic nie widać...proszę tylko o potwierdzenie że zwariowałam podając hasło "psychotropy"🥲
Ja tu nic nie widzę, ale ja generalnie mam kiepski wzrok i nigdy nie widzę duchów, które widzą inne dziewczyny. 😶
 
Dziewczyny, czy która z Was wie, czy badanie na KIR i HLA-C ma sens w przypadku kobiet, które mają dzieci/zachodzą w ciążę? Bo tak myślę sobie, że u mnie to jest ewidentny problem aktualnie z zapłodnieniem lub implantacja, bo w ogóle nie mogę zajść. Czy jak raz udało mi się zajść, czy to badanie ma dla mnie sens? Genotyp sie chyba nie zmienia, a mnie raz udało się zajść w ciążę lata temu (i to w 1 cyklu, mój Boże). Nasienie nie jest dramatyczne.
Myślę co jeszcze mogło się zmienić na przestrzeni lat, co utrudnia samo zajście.
Wrogi śluz? Komórki nk? Wiązanie plemników z hialuronianem? Drożność wiadomo, będę badać w kwietniu. Co jeszcze typowałybyście zbadać? Te podstawowe badania mam zrobione i są ok.
Z góry dziękuje za podpowiedzi 🙂
 
W końcu piątek i mam czas,nie odzywam się wcale,ale czytam Was dziewczyny jak tylko mam czas ❤️
U mnie 5 dni do @,ale czuję pobolewanie w brzuchu i coś czuję,że to tym miesiącu lipa,już zapowiedziałam mężowi,że jak dostanę @ to się normalnie chyba upije z wkurzenia
 
W końcu piątek i mam czas,nie odzywam się wcale,ale czytam Was dziewczyny jak tylko mam czas ❤️
U mnie 5 dni do @,ale czuję pobolewanie w brzuchu i coś czuję,że to tym miesiącu lipa,już zapowiedziałam mężowi,że jak dostanę @ to się normalnie chyba upije z wkurzenia
Ja dziś idę na wyjście integracyjne z pracy i miałam nie pić, ale dziś 3 dzień plamie na okres więc chyba to pierdziele i się upije. 😅 Piątka!
 
reklama
Dziewczyny, czy która z Was wie, czy badanie na KIR i HLA-C ma sens w przypadku kobiet, które mają dzieci/zachodzą w ciążę? Bo tak myślę sobie, że u mnie to jest ewidentny problem aktualnie z zapłodnieniem lub implantacja, bo w ogóle nie mogę zajść. Czy jak raz udało mi się zajść, czy to badanie ma dla mnie sens? Genotyp sie chyba nie zmienia, a mnie raz udało się zajść w ciążę lata temu (i to w 1 cyklu, mój Boże). Nasienie nie jest dramatyczne.
Myślę co jeszcze mogło się zmienić na przestrzeni lat, co utrudnia samo zajście.
Wrogi śluz? Komórki nk? Wiązanie plemników z hialuronianem? Drożność wiadomo, będę badać w kwietniu. Co jeszcze typowałybyście zbadać? Te podstawowe badania mam zrobione i są ok.
Z góry dziękuje za podpowiedzi 🙂
Najpierw drożność, potem histeroskopie z biopsja endometrium i kariotypy. A dopiero potem zastanawiała bym się nad KIRami. Masz lekarza który przepisze Ci accofil na podstawie kir jeśli coś tam wyjdzie nie tak?

Wrogi śluz - zasadność testowania tego jest mocno… dyskusyjne.

Ile macie lat? Robiłaś krzywą insulinową i cukrową?
 
Do góry