reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

reklama
Cześć dziewczyny...
U mnie bóle jak na miesiączkę było dość sporo żywej krwi na papierze ale ból przeszedł i krwawienie się nie rozkręca tak jak zawsze 😭 moja @ to zawsze armagedon, zlew, Niagara i wielki ból więc to wydaje mi się dziwne...
Zrobiłam test i podkręciłam kolory i zaczęłam świrować że coś widać 😭 błagam was powiedzcie że nic nie widać że to kreska testowa lub po prostu nie ma absolutnie nic i sobie wszystko wkręcam. Nie ukrywam że mam straszną paranoję i bardzo się boję kolejnej cp...tym razem będą musieli mi wyciąć jajowód (lekarz powiedział że jeśli będzie drugi raz cp w tym samym jajowodzie to trzeba wyciąć)
Czuję się jak oszołom 🥲😭
Na tym zdjęciu "normalnym" przecież nic nie widać...proszę tylko o potwierdzenie że zwariowałam podając hasło "psychotropy"🥲
 

Załączniki

  • IMG_20240405_113430.jpg
    IMG_20240405_113430.jpg
    456,6 KB · Wyświetleń: 152
  • IMG_20240405_113411.jpg
    IMG_20240405_113411.jpg
    350,9 KB · Wyświetleń: 147
reklama
Cześć dziewczyny...
U mnie bóle jak na miesiączkę było dość sporo żywej krwi na papierze ale ból przeszedł i krwawienie się nie rozkręca tak jak zawsze 😭 moja @ to zawsze armagedon, zlew, Niagara i wielki ból więc to wydaje mi się dziwne...
Zrobiłam test i podkręciłam kolory i zaczęłam świrować że coś widać 😭 błagam was powiedzcie że nic nie widać że to kreska testowa lub po prostu nie ma absolutnie nic i sobie wszystko wkręcam. Nie ukrywam że mam straszną paranoję i bardzo się boję kolejnej cp...tym razem będą musieli mi wyciąć jajowód (lekarz powiedział że jeśli będzie drugi raz cp w tym samym jajowodzie to trzeba wyciąć)
Czuję się jak oszołom 🥲😭
Na tym zdjęciu "normalnym" przecież nic nie widać...proszę tylko o potwierdzenie że zwariowałam podając hasło "psychotropy"🥲
Ja tu cień widzę, ale test chyba jest zalany albo wyschnięty, więc może być testowa po prostu...
 
Do góry