reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

Hej, dzięki za wywołanie. Zrobiłam detoks od forum, dzieciowych tematów, tych wszystkich postów odnośnie starań 🫣 Byłam w dołku psychicznym- jak co najmniej 2 razy w ciągu roku 🥲
Wolałam się oczyścić ze złych emocji (już nie potrafiłam się cieszyć z żadnej ciąży, z żadnego noworodka 🫣), niż pisać dziewczynom jak bardzo im gratuluję ciąż- nie byłoby to szczere z mojej strony.
Teraz jest już lepiej, święta spędziliśmy po swojemu, chociaż nachodzą mnie myśli, że coś mogło się u mnie albo u męża złego „podziać”, bo przecież kilka miesięcy temu zachodziłam w ciążę praktycznie z miesiąca na miesiąc, a teraz od trzech nic. Myślę, że dam sobie jeszcze chwilę i wrócę do was 💜
Teraz mogę szczerze napisać- trzymam za wszystkie kciuki i życzę buteleczek w kwietniu- miesiącu rozkwitu i pobudki przyrody do życia 😁
 
reklama
Hej, dzięki za wywołanie. Zrobiłam detoks od forum, dzieciowych tematów, tych wszystkich postów odnośnie starań 🫣 Byłam w dołku psychicznym- jak co najmniej 2 razy w ciągu roku 🥲
Wolałam się oczyścić ze złych emocji (już nie potrafiłam się cieszyć z żadnej ciąży, z żadnego noworodka 🫣), niż pisać dziewczynom jak bardzo im gratuluję ciąż- nie byłoby to szczere z mojej strony.
Teraz jest już lepiej, święta spędziliśmy po swojemu, chociaż nachodzą mnie myśli, że coś mogło się u mnie albo u męża złego „podziać”, bo przecież kilka miesięcy temu zachodziłam w ciążę praktycznie z miesiąca na miesiąc, a teraz od trzech nic. Myślę, że dam sobie jeszcze chwilę i wrócę do was 💜
Teraz mogę szczerze napisać- trzymam za wszystkie kciuki i życzę buteleczek w kwietniu- miesiącu rozkwitu i pobudki przyrody do życia 😁
Jak najbardziej rozumiem przesyt tematami staraczkowymi. Wracaj jak tylko będziesz miała siłę i chęci :) buziaki!
 
Oj a coś się stało? 🙁
A co się stało?
Mój zrobił posiew nasienia i wyszły dwie bakterie: coli i pałeczka zapalenia płuc, czy coś takiego 🤔 był dziś u lekarza i dostał antybiotyk na 6 tygodni 😱 Ale nie to było najbardziej szokujące 😅 mamy przez ten czas używać gumek i wtrysk ma być codziennie 😏
Słyszała któraś z Was kiedyś takie cuda?
Ten lekarz to urolog z poradni niepłodności, więc może wie co mówi..

Ja zrobię sobie posiew też, po kilku dniach w gumkach.
 
Hej, dzięki za wywołanie. Zrobiłam detoks od forum, dzieciowych tematów, tych wszystkich postów odnośnie starań 🫣 Byłam w dołku psychicznym- jak co najmniej 2 razy w ciągu roku 🥲
Wolałam się oczyścić ze złych emocji (już nie potrafiłam się cieszyć z żadnej ciąży, z żadnego noworodka 🫣), niż pisać dziewczynom jak bardzo im gratuluję ciąż- nie byłoby to szczere z mojej strony.
Teraz jest już lepiej, święta spędziliśmy po swojemu, chociaż nachodzą mnie myśli, że coś mogło się u mnie albo u męża złego „podziać”, bo przecież kilka miesięcy temu zachodziłam w ciążę praktycznie z miesiąca na miesiąc, a teraz od trzech nic. Myślę, że dam sobie jeszcze chwilę i wrócę do was 💜
Teraz mogę szczerze napisać- trzymam za wszystkie kciuki i życzę buteleczek w kwietniu- miesiącu rozkwitu i pobudki przyrody do życia 😁
Daj sobie tyle czasu ile potrzebujesz 😉 🌷 te emocje większość z nas niestety zna aż za dobrze
 
A u mnie wczoraj lekkie plamienie, ale starałam się udawać, że nie widzę (10dpo), ale dziś już brzuch i plecy bolą okresowo i znów mini plamienie. Jeśli jutro dostanę to będzie to chyba najkrótsza faza lutealna (11dni) w moim życiu. 😑🤬
Ale mnie to wszystko wkurwia. Juz nawet nie jestem na etapie smutku ale wkurwienia. Ludziom dookola mnie udaje się wszystko, od domu, działki, dzieci, małżeństw, pracy, a ja k*rwa o wszystko muszę walczyć. No ja pierdole. 🤬🤬🤬🤬 Czy mi k*rwa choc raz nie może coś wyjść ot tak. 🤬🤬

Ps. Przepraszam za negatywne emocje wkurwienia, jakim jest naładowany ten post. 😅
Rozumiem to 😒 człowiek musi wszystko wyrywać i o wszystko walczyć. Ale tutaj przynajmniej możesz wywalić swoje emocje, przyjmiemy na klatę 👌
 
Ale masz oko 😅
Dziś powtorzyłam i niestety ale to była testowa. Na strumieniowym biel aż razi oko.

Kurcze czyli jednak juz nawet Duphaston na mnie nie działa :(
może się tylko opóźni troszkę :) przykro
Mi ze miałaś testowa, mi tez raz test fałszywie pokazał (mój błąd - zalany) i to nie było miłe przeżycie 🙁
 
Wiecie czy stymulacja bez okresu ma sens? Moja ginekolog mi ostatnio powiedziała, że przy wtornym braku miesiączki można zaczać stymulacje w dowolnym dniu cyklu i zastanawiam się czy któraś miala podobnie?
 
reklama
@KaMaLi możesz mnie przepisać z testowania na ławkę.

Dziś miałam monitoring i nic zupełnie nie urosło. Torbiel po zabiegu jeszcze nie wchłonęła się do końca. Dostałam na dziś 4 tabletki Lametty, żeby spróbować ruszyć cokolwiek. Już mnie wkurwia to wszystko, bo po każdym kroku w przód znów dwa do tyłu...
Przykro mi🫤😟 oby jajniki ruszyły ze wspomaganiem i jeszcze coś było z tego miesiąca🤞a który masz dc?
 
Do góry