reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

reklama
Jest to męczące 😔 5 porażek za nami. 3 lata starań.
Wyniki biopsji wyszły idealnie. Także tutaj możemy wykluczyć zapalenie.
Czasami do tych wszystkich problemów dochodzi jeszcze pech... Nie wiadomo tak naprawdę, który pomysł na leczenie jest dobry bo w każdej z tych sytuacji mogliście doświadczyć wadliwego zarodka itd. Mam nadzieję, że wystarczy Wam sił do dalszej walki 🙂 a jeśli kiedyś jej braknie, to że życie będzie miało wiele pięknych kolorów 😘 Każdy z nas ma jakiś scenariusz, jedyny, wyjątkowy i oby piękny 🙂
Z mojej perspektywy mogę Ci tylko powiedzieć, że jak Wam się uda to będziesz najlepszą mamą świata...bo każdego dnia będziesz pamiętać drogę do macierzyństwa
 
Czasami do tych wszystkich problemów dochodzi jeszcze pech... Nie wiadomo tak naprawdę, który pomysł na leczenie jest dobry bo w każdej z tych sytuacji mogliście doświadczyć wadliwego zarodka itd. Mam nadzieję, że wystarczy Wam sił do dalszej walki 🙂 a jeśli kiedyś jej braknie, to że życie będzie miało wiele pięknych kolorów 😘 Każdy z nas ma jakiś scenariusz, jedyny, wyjątkowy i oby piękny 🙂
Z mojej perspektywy mogę Ci tylko powiedzieć, że jak Wam się uda to będziesz najlepszą mamą świata...bo każdego dnia będziesz pamiętać drogę do macierzyństwa
ale ślicznie napisane 🥺!
 
reklama
Czasami do tych wszystkich problemów dochodzi jeszcze pech... Nie wiadomo tak naprawdę, który pomysł na leczenie jest dobry bo w każdej z tych sytuacji mogliście doświadczyć wadliwego zarodka itd. Mam nadzieję, że wystarczy Wam sił do dalszej walki 🙂 a jeśli kiedyś jej braknie, to że życie będzie miało wiele pięknych kolorów 😘 Każdy z nas ma jakiś scenariusz, jedyny, wyjątkowy i oby piękny 🙂
Z mojej perspektywy mogę Ci tylko powiedzieć, że jak Wam się uda to będziesz najlepszą mamą świata...bo każdego dnia będziesz pamiętać drogę do macierzyństwa
ależ mnie wzruszyłaś kobieto 🥹🥹🥹
 
Do góry