reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i pielęgnacja Maluszków

Napewno jakiś stąły harmonogram rozrywek spodobałby sie Rafałkowi;-)

U nas jest kąpiel, kacha i spanko. Chciałabym zmienic na kacha, kąpiel i spanko ze względu na zęby. Co by je w łazience przepłukac i potem juz luz. Zobaczymy. Moze dzisiaj spóbuje.
 
reklama
MARTYNKA a może to jest tzw Lęk Separacyjny. Nasze dzieciaczki są właśnie w takim wieku że może to być to. Mój jak zawsze zasypiał sam. Kładłam go i wychodziłam to teraz niestety musze być w pokoju. Ale u niego to tylko to. Nie marudzi jak go zostawiam. Wpisz sobie w google lęk separacyjny i sobie poczytaj może to ci coś wyjasni.
 
Napewno jakiś stąły harmonogram rozrywek spodobałby sie Rafałkowi;-)

U nas jest kąpiel, kacha i spanko. Chciałabym zmienic na kacha, kąpiel i spanko ze względu na zęby. Co by je w łazience przepłukac i potem juz luz. Zobaczymy. Moze dzisiaj spóbuje.

karola hmm nie wiem czy ta zmiana jest dobra bo jednak czowiek po kapieli jest bardziej rzeski:tak::tak: no ale próbuj próbuj:-p
 
Na paste to chyba jeszcze za wczesnie...rozważałam zaparzenie sałabej mięty i umycie mietą zebów ale to chyba przesada
 
reklama
Do góry