reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i pielęgnacja Maluszków

reklama
dzięki za te Na ten trądzik próbowałam już wielu rzeczy. Smarowałam allantanem,przemywałam solą fizjologiczną.używałam kremu oilatum soft, myjemy go w oilatumie, i smarowałam leciutko bużie sudocremem ale dopiero jak usną na noc bo sie bałam żeby rączek sobie tym nie wysmarował i nie wsadził do buzi i sudocrem troszkę pomógł ale i przy tym wysuszył mu troszkę policzki. ostatni też przeczytałam o tej wodzie przegotowanej i teraz kilka razy dziennie mu przemywam i to chyba najlepiej działa. Tak jakby mu schodziło. Więc narazie się tego trzymam. Mam nadzieje że będzie coraz lepiej.
 
Dziś byliśmy u lekarza na szczepieniu. I powiedziała nam że super sie trądzik goi ale dała nam dziś jakąś maść cynkową taką robioną w aptece. Już ją zamówiłam i w poniedziałek ma byś wię zobaczymy czy to coś pomoże.
 
Dziś byliśmy u lekarza na szczepieniu. I powiedziała nam że super sie trądzik goi ale dała nam dziś jakąś maść cynkową taką robioną w aptece. Już ją zamówiłam i w poniedziałek ma byś wię zobaczymy czy to coś pomoże.
to tak jak u Karolci smarujemy nosek maścią cynkową specjalnie zamawianą w aptece to działa zostały nam tylko nieliczne już chrostki
powodzenia
 
Ślina jak najbardziej tak - dziecko dotyka rączkami wszystkiego a później do buzi no i krostki murowane.

Ja smaruję Emolium i znikają.

Za to znów na skroni wylazła cholera.
Ten tzw liszaj czy zmiana atopowa - smaruję ją Emolium i łagodnieje ale nie znika całkowicie.
Chyba wizyta u dermatologa nieunikniona, bo znów smarować Elocomem nie chcę.
 
reklama
Ślina jak najbardziej tak - dziecko dotyka rączkami wszystkiego a później do buzi no i krostki murowane.

Ja smaruję Emolium i znikają.

Za to znów na skroni wylazła cholera.
Ten tzw liszaj czy zmiana atopowa - smaruję ją Emolium i łagodnieje ale nie znika całkowicie.
Chyba wizyta u dermatologa nieunikniona, bo znów smarować Elocomem nie chcę.

Magdziunia,idź lepiej do dermatologa,ja smaruję sobie i małemu maścią robioną,on ma swoją a ja swoją i przepisała dermatolog,a Elocom może szybko uzależnić skórkę,potem może już nic nie zadziałać:szok:
 
Do góry