reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i pielęgnacja Maluszków

A u nas od kilku dni problem z jedzeniem jest ... mało zjada, marudny jest.
Może to przez ząbki :confused:
No i martwi mnie to ulewanie - niby do 6 miesiąca dziecko może ulewać, ale w jego przypadku zdarza się nawet po godzinie od jedzenia :baffled::-(
Ale czasem to tak sporo się wyleje.

Czuję się przez to jakaś taka zdołowana dzisiaj ... obserwuję go i wg mojej wagi łazienkowej przybrał od ostatniego ważenia 23.02 480g.
Kupki są 3-4 razy dziennie, żółte jak wiecej mleka zjada a jak marcheweczkę to takie ceglane i ścisłe.
Już sama nie wiem ... mam poczucie winy, że robię coś nie tak :-:)-:)-(
Chyba wybiorę się do lekarza z nim.
 
reklama
A u nas od kilku dni problem z jedzeniem jest ... mało zjada, marudny jest.
Może to przez ząbki :confused:
No i martwi mnie to ulewanie - niby do 6 miesiąca dziecko może ulewać, ale w jego przypadku zdarza się nawet po godzinie od jedzenia :baffled::-(
Ale czasem to tak sporo się wyleje.

Czuję się przez to jakaś taka zdołowana dzisiaj ... obserwuję go i wg mojej wagi łazienkowej przybrał od ostatniego ważenia 23.02 480g.
Kupki są 3-4 razy dziennie, żółte jak wiecej mleka zjada a jak marcheweczkę to takie ceglane i ścisłe.
Już sama nie wiem ... mam poczucie winy, że robię coś nie tak :-:)-:)-(
Chyba wybiorę się do lekarza z nim.

kupki to raczej normalne u mnie też jak zje marchewkę to są ceglane i zbite.
A jeśli chodzi o ulewanie to jeszcze poczekaj do końca 6 miesiąca. Mojej znajomej córka dopiero co skończyła 6 miesięcy i nie wiem jak jest w tej chwili bo się z nia nie widziałam ale jeszce 3 tygodnie temu to tak ulewała ze aż strach. I to nawet i 2, i 2,5 godziny po jedzeniu a jadła co 3 godziny. Ona w czasie między posiłkami przebierała ja po kilka razy. Jak była u lekarza to kazała jej poczekać do końca 6 miesiąca i jakby co to ma zrobiś USG przucha i przewodu pokarmowego Tak więc uszy do góry i napewno będzie lepiej
 
A u nas od kilku dni problem z jedzeniem jest ... mało zjada, marudny jest.
Może to przez ząbki :confused:
No i martwi mnie to ulewanie - niby do 6 miesiąca dziecko może ulewać, ale w jego przypadku zdarza się nawet po godzinie od jedzenia :baffled::-(
Ale czasem to tak sporo się wyleje.

Czuję się przez to jakaś taka zdołowana dzisiaj ... obserwuję go i wg mojej wagi łazienkowej przybrał od ostatniego ważenia 23.02 480g.
Kupki są 3-4 razy dziennie, żółte jak wiecej mleka zjada a jak marcheweczkę to takie ceglane i ścisłe.
Już sama nie wiem ... mam poczucie winy, że robię coś nie tak :-:)-:)-(
Chyba wybiorę się do lekarza z nim.
Magdziunia moj dopiero teraz powoli przestaje ulewac tak to nawet potrafił 3 h po jedzeniu i jak tylko połozyłam go na brzuch zaraz ulewał:crazy::crazy::crazy::crazy:
Moze ma jakis kryzys???? a ile to trwa????
 
U nasz ulewaniem jest raz lepiej raz gorzej...nie wiem czmu. A kupki to są różnokolorowe: czerwone(po marchewce), zielone po szpinaczku...a dzisiaj były dwu kolorowe - czyżby efekt wczorajszych jagódek i dzisiejszej marchewki??
 
No tak obserwuję go dokładnie.
Nie płacze tak jakby go brzuszek bolał.
Jest raczej pogodny - marudzi jak pcha rąsie do buzi i jeździ piąstkami po dziąsełkach.

Co do ulewania to trwa ono od samego początku, ale pediatra powiedziała, że to normalne może być.
Ale teraz im większy jest to jakoś mnie to zaniepokoiło znów.
Poczekam do wizyty do 6 kwietnia i spytam.

Na brzuszku to go układam godzinkę po jedzonku a nawet i dwie po.
Wtedy nie ulewa tylko ślini się strasznie.

Mam nadzieję, że wszystko się unormuję za miesiąc.
 
A kamis zakumal picie z kubeczka( zakrywki do butelki) i tak mu soczek daje, ale jutro próba z niekapkiem bo nie mam siły bo on smoczezk od butelki gryzie a nie ssie
No to gratulacje! Jeden już zakumał, który następny...?:rofl2:

A u nas od kilku dni problem z jedzeniem jest ... mało zjada, marudny jest.
Może to przez ząbki :confused:
No i martwi mnie to ulewanie - niby do 6 miesiąca dziecko może ulewać, ale w jego przypadku zdarza się nawet po godzinie od jedzenia :baffled::-(
Ale czasem to tak sporo się wyleje.

Czuję się przez to jakaś taka zdołowana dzisiaj ... obserwuję go i wg mojej wagi łazienkowej przybrał od ostatniego ważenia 23.02 480g.
Kupki są 3-4 razy dziennie, żółte jak wiecej mleka zjada a jak marcheweczkę to takie ceglane i ścisłe.
Już sama nie wiem ... mam poczucie winy, że robię coś nie tak :-:)-:)-(
Chyba wybiorę się do lekarza z nim.
Ja oglądałam kiedyś program i tam lekarz wypowiadał się że do 8 mies dzieci mogą ulewać ale lepiej powiedzieć o tym pediatrze,dla uspokojenia nerwów:tak:
 
Bartek wciąż nie umie pić z butli, koszmar:wściekła/y:
Już nie wiem jak go przekonać. Łapię się wsystkiego. Jeszcze spróbuję mu w nocy dać na spiąco może nie zauważy że to nie cyc:baffled:
Moja nie umie pic z NIEKAPKA
No dzieci cyckowe moga miec klopot z butla POWODZENIA
obawiam się że jak kubka nie załapał to butli też będziesz miała problem nauczyć:no: bo to są małe uparciuchy z tych naszych dzieciaków
Moja umie z butli a z niekapka nie :rofl2:
Mój mały niekapka tez nie rusza ale może dziś znów spróbuje. Poczekam na dogodną chwile jak będzie miała dobry humor. Dam znać jak nam poszło wieczorkiem.
Ja tez dzis bede walczyla z niekapkiem :tak:
spróbuj niekapka lovi z miekom końcówkom moja tylko taki uważa może i wam podejdzie
Wlasnie jaki jest lepszy z mekka koncowka czy twarda ? ja mam twarda i nie chce ale nie mam pewnosci ze z miekka bedzie chciala
A u nas od kilku dni problem z jedzeniem jest ... mało zjada, marudny jest.
Może to przez ząbki :confused:
No i martwi mnie to ulewanie - niby do 6 miesiąca dziecko może ulewać, ale w jego przypadku zdarza się nawet po godzinie od jedzenia :baffled::-(
Ale czasem to tak sporo się wyleje.

Czuję się przez to jakaś taka zdołowana dzisiaj ... obserwuję go i wg mojej wagi łazienkowej przybrał od ostatniego ważenia 23.02 480g.
Kupki są 3-4 razy dziennie, żółte jak wiecej mleka zjada a jak marcheweczkę to takie ceglane i ścisłe.
Już sama nie wiem ... mam poczucie winy, że robię coś nie tak :-:)-:)-(
Chyba wybiorę się do lekarza z nim.
To nie jest Twoja wina pamietaj Wiem ze sie martwisz ale tak jak dziewczyny pisza jest jeszcze czas Moja tez ulewa ale najwazniejsze ze przybiera Oli kiedys bardzie ulewala ale jadla normalnie i normalnie przybierala Teraz malo przybrala ale to z niejedzenia a nie z ulewania Ja sie staram tym narazie az tak nie przejmowac
Obserwuj i napewno bedzie ok :tak:
U nasz ulewaniem jest raz lepiej raz gorzej...nie wiem czmu. A kupki to są różnokolorowe: czerwone(po marchewce), zielone po szpinaczku...a dzisiaj były dwu kolorowe - czyżby efekt wczorajszych jagódek i dzisiejszej marchewki??
Dokladnie u mnie tez jest z ulewaniem raz lepeij raz gorzej U nas kupiki po nutramigenie sa od zawsze zielone a pozniej w zaleznosci co zje :tak:
Pediatra mowial ze po nutramigenie kupki moga byc zielone wiec sie nie martwie
 
No tak obserwuję go dokładnie.
Nie płacze tak jakby go brzuszek bolał.
Jest raczej pogodny - marudzi jak pcha rąsie do buzi i jeździ piąstkami po dziąsełkach.

Co do ulewania to trwa ono od samego początku, ale pediatra powiedziała, że to normalne może być.
Ale teraz im większy jest to jakoś mnie to zaniepokoiło znów.
Poczekam do wizyty do 6 kwietnia i spytam.

Na brzuszku to go układam godzinkę po jedzonku a nawet i dwie po.
Wtedy nie ulewa tylko ślini się strasznie.

Mam nadzieję, że wszystko się unormuję za miesiąc.
Nie martw się tym ulewaniem. Mój tez ulewa od urodzenia do tej pory. Są dni że muszę go kilka razy przebierać. Rozmawiałam o tym z pediatrą. Powiedziała że jak przybiera na wadze to wszystko ok i że taka jego uroda po prostu :tak:
 
ja dzisiaj zalozyłam ten ustnik treningowy Lovi i Kamisiowi bardzo podpasował, wypił 40 ml szybciutko co przy smoczko trwało pol godzinki jak nie dłużej.
 
reklama
Do góry