reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i pielęgnacja Maluszków

reklama
Hejka!!
Wiem że ten temat już Kate poruszała na ogólnym, ale jeszcze raz go ruszę:
Mamy cycowe - jak u Was wyglądają nocki?? Ppatqa - Kamilek przesypia chyba prawda??
U nas wcześniej Szymek budził się 1 max 2 razy na szybkie jedzenie i dalej spał, a teraz budzi się conajmniej 3 razy!! czasem 4!! ok 23, 1 i 4,,,czasem jeszcze raz.... czy jakieś dzieciaki cycowe przesypiają noc?? czy dajecie im przed snem też troszkę kaszki?? Teraz te pobudki jeszcze jakoś da się znieść, ale nie wyobrażam sobie tak wstawać o powrocie do pracy ...
 
Aniu Sebcio przesypia całe noce.
Na wieczór dostaję kaszkę i cycka - może dlatego tak ładnie śpi.
Jak zaśnie o 20.00 to budzi się około 6.00
 
Aniaaa u Kamisia kaszka nic nie dała- tzn nie śpi ani minuty dłużej. wczesniej była kąpiel o 20, 20.30-21 cyc i spał do 5.30, czasami przebudzil się o 23 i cycem go usypiałam dalej. A teraz po kapieli dostaje 60 ml kaszki( tzn 60 ml mleka ściagam rano i wieczorem dodaje mu 2 łyżki kaszki ryzowej) potem cyc i śpi do 5.30. teraz jak sie przebudzi w nocy (kolo 23-24)to włączamy karuzele i odpływa. Rano rópżnie o 5.30 cyc i czasami pośpi do 8-9, a czasami juz od 6 urzęduje

magdziuniaa jak, ile i jaką kaszke robisz
 
MAMO MAKSA to zycze powodzenia w walce z tradzikiem
ANIU niestety mnie sie wydaje ze nie ma sposobu aby dziecko przespalo Moja jest na sztucznym Je kaszki obiadki itp a i tak sie budzi Choc ja nie cyckowa jestem
Tez sobie nie wyobrazam jak wroce do pracy :-(
 
Hejka!!
Wiem że ten temat już Kate poruszała na ogólnym, ale jeszcze raz go ruszę:
Mamy cycowe - jak u Was wyglądają nocki?? Ppatqa - Kamilek przesypia chyba prawda??
U nas wcześniej Szymek budził się 1 max 2 razy na szybkie jedzenie i dalej spał, a teraz budzi się conajmniej 3 razy!! czasem 4!! ok 23, 1 i 4,,,czasem jeszcze raz.... czy jakieś dzieciaki cycowe przesypiają noc?? czy dajecie im przed snem też troszkę kaszki?? Teraz te pobudki jeszcze jakoś da się znieść, ale nie wyobrażam sobie tak wstawać o powrocie do pracy ...
No to podobnie macie jak u nas!
Kiedyś było tak :ok 22 kąpiel i karmienie i budził się o 4 znów karmienie ale na śpiocha później budził się ok 7 lub 8.
Od jakiegoś miesiąca, myślę że to od czasu jak zaczął ząbkować bo od wtedy jest bardziej marudny kąpiel o 21 i wstaje o 1 później 4 później 6 lub 7. Więc częściej mi wstaje w nocy ale nadal je na śpiąco.
Wieczorem nie daję mu kaszki tylko cyca. Może po kaszce pośpi dłużej:confused:
 
Hejka!!
Wiem że ten temat już Kate poruszała na ogólnym, ale jeszcze raz go ruszę:
Mamy cycowe - jak u Was wyglądają nocki?? Ppatqa - Kamilek przesypia chyba prawda??
U nas wcześniej Szymek budził się 1 max 2 razy na szybkie jedzenie i dalej spał, a teraz budzi się conajmniej 3 razy!! czasem 4!! ok 23, 1 i 4,,,czasem jeszcze raz.... czy jakieś dzieciaki cycowe przesypiają noc?? czy dajecie im przed snem też troszkę kaszki?? Teraz te pobudki jeszcze jakoś da się znieść, ale nie wyobrażam sobie tak wstawać o powrocie do pracy ...

Aniu ja mam podobny problem. Bartek chodzi spać po 19 i było tak, że budził się dopiero ok 5-6, a teraz budzi się koło północy, koło 2, koło 4. Przynajmniej raz w ciągu nocy się budzi, ale częściej dwa razy :baffled:. Ja mu dawałam ostatnio kaszkę ze 100ml taką bardziej gęstą koło 17 i bez większych rezultatów. U nas zęby jeszcze daleko w polu. Myślę, że to większe zapotrzebowanie na tłuszcze. Mam nadzieję, że jak unormują się posiłki w ciągu dnia, to w nocy też będzie lepiej.
 
Dopisuję się do nocnych pobudek. Ja tylko na cycu jadę i spanko jest koło 21 a potem o 01 i 05. Ale niestety od kilku dni doszło karmienie o 23, piąta się zamieniła na czwartą, a i tak w między czasie jest pobudka na głasiu-głasiu:baffled:
Powrót do pracy widzę w czarnych barwach...

No i nie wiem jak tą kaszkę dawać - Tuśka nie chce butli!:szok:
 
reklama
Dopisuję się do nocnych pobudek. Ja tylko na cycu jadę i spanko jest koło 21 a potem o 01 i 05. Ale niestety od kilku dni doszło karmienie o 23, piąta się zamieniła na czwartą, a i tak w między czasie jest pobudka na głasiu-głasiu:baffled:
Powrót do pracy widzę w czarnych barwach...

No i nie wiem jak tą kaszkę dawać - Tuśka nie chce butli!:szok:
U nas tez problem z butlą więc chyba dam mu normalnie łyżeczką tak przed kąpaniem a po kąpaniu pierś żeby usnął. Zobaczymy czy to coś da:confused:
 
Do góry