reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Karmienie i pielęgnacja Maluszków

Bartek wciąż nie umie pić z butli, koszmar:wściekła/y:
Już nie wiem jak go przekonać. Łapię się wsystkiego. Jeszcze spróbuję mu w nocy dać na spiąco może nie zauważy że to nie cyc:baffled:

Ciężko jest nauczyć dziecko pić z butli nie wolisz nauczyć z kubeczka
jest łatwiej bo szybciej dziecko załapie
 
reklama
obawiam się że jak kubka nie załapał to butli też będziesz miała problem nauczyć:no: bo to są małe uparciuchy z tych naszych dzieciaków
 
Mam kubeczek niekapek i ten z miękką końcówką i ten z twardą ale cwaniak żadnego nie chce. Myślałam że butlą szybciej nauczę ale może znów kubeczek mu podam:sorry2:

Mój mały niekapka tez nie rusza ale może dziś znów spróbuje. Poczekam na dogodną chwile jak będzie miała dobry humor. Dam znać jak nam poszło wieczorkiem.
 
a moze oni będąs jak dorośli od razu z normalnego kubka albo ze szklanki hihihi:-):-):-) nmie no żartuje nie poddajcie sie w końcu sie naucza
 
Natusia obwaiam sie ze nie nauczy sie :no::no::no::no: Moja Laura nie tkneła nigdy butli a jak miała skonczone 5 miesiecy dopiero zaczeła kumac niekapek Aventu:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
A kamis zakumal picie z kubeczka( zakrywki do butelki) i tak mu soczek daje, ale jutro próba z niekapkiem bo nie mam siły bo on smoczezk od butelki gryzie a nie ssie
 
Do góry