reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik maluszka

reklama
To prawda ładna ta mata. [emoji5] cena konkret. [emoji5] trzeba polować na uzywke

Jestem w trakcie 29 tygodnia
Zaczynamy 3 trymestr :-)
 
Zawsze mozna poprosić na prezent :) okazji ze aż hej, a to z pracy bedzie zrzutka na urodzenie, a to pierwsze imieniny dziecka, potem chrzciny etc [emoji39] wiec okazja sie znajdzie [emoji51] jak ktos ma chrapkę :)
A mam pytanie torbę skip hop do wózka któraś ma lub miała może?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a co do mat, to albo te z górnej półki, albo żadne. U mnie wyszło na "żadne", bo mąż nie zgodził sie na puzzle za taką kase. A te wszystkie tanioty na allegro to bardzo szkodliwa chińszczyzna.
 
Fajna fajna a u nas w dzieciecym gola podłoga bylby dywan ;)
O wlasnie podpowiedzcie cos w temacie toreb do wozka co polecacie? Nigdy nie uzywalam ale teraz chyba juz nie bedzie wyjścia

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emalka cudowne info !!!!!:-)) dzieki!!
Kurde fajnie z tym fotelem, ucieszylam sie:-)


Co do maty to ja mam uzywke, widzialam ost ogloszenie na fb ze ktos sprzedawal za 100 zl ale poszla w mig, takze trzeba polowac:-)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kejti mój wózek tez bez standardowej torby. Zdecydowałam się na tą od So City Babyono czarno szara. Zobaczymy czy się sprawdzi.

Jestem w trakcie 29 tygodnia
Zaczynamy 3 trymestr :-)
 
A ja sobie zamówiłam w przecenie torebkę z guessa ktora bedzie mi służyć jako wozkowa bo jest przeogromna :)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
reklama
Hejka, ja dzis zalatany dzien. Sie pochwale, udalo sie kupic fotel do pokoju mlodego [emoji4][emoji4]

I do tego moj M.zrobil mi mega niespodzianke i pozamawial mnostwo rzeczy z La Milou. Okazalo sie ze kuzynka prowadzi sklep z produktami i wszystko za 40% ceny bedzie:-)) tylko martwie sie co on nawymyslal bo ja to jestem monochromatyczna, tylko stonowane kolory preferuje:) Ale sie ciesze:-)

Teraz lecimy do sasiadow na grilla, milego popoludnia i wieczorku mamuski!

1472914816-n2f05g.jpeg


1472914992-45tw0l.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Do góry