reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik maluszka

reklama
Hehe dobrze ze tego nie czyta bo by w piorka obrosl:-) bugaboo mial minus w postaci niemalze braku dostepu do koszyka przy gondoli i material na budce wydawal sie byc cienki:-)

Milagros rozumiem ze skusilas sie na ten z olx za 30 zl 2w1?;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas dużo bugaboo jest używanych i w większości budka jest wyblaknieta :)

Tak, oczywiście :D to będzie wózek do kościoła bo z barletta od adamexa wstyd wyjść w takie skupisko ludzi :D
 
Szkoda ze nie jestescie z wawy..az poszlabym na ta msze popatrzec na reakcje ludkow;)

A co do adamexa to ma go moja kolezanka i bardzo zadowolona:-)
Nie wiem tylko jak z waga, bo ja glownie na to patrzylam. Mam wysoko bagaznik w aucie, a z moim kregoslupem musialam na to zwrocic uwage. Ale Ty tez polamana z tego co pamietam? Ja po blokadzie i do tego raz w tyg.rehab moge zyc i to calkiem niezle. A Ty?

Chyba nie na tym watku temat wozka poruszony :/


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agulek zarąbiste okna, uwielbiam [emoji4] pokoik śliczny. Az Wam zazdroszczę, bo ja nie u siebie wiec jakichś tam wielkich remontów nie robie, bo szkoda tym bardziej ze za jakis czas sie stad wyprowadzimy.
A co to za mata, bo nie znam...?


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Kurcze ale fajne te pokoiki. U nas szaro czekam na posciel zeby troche sie rozweselilo. Chociaz i tak zabawki sa wszedzie

A wlasnie skads kokarze te mate i nie moge sobie przypomnieć.

Napisane na LG-D405 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mata skip hop grey-gold o ile dobrze pamietam. Kazda ze znajomych polecala:-)

Firana domki zamowilam w Littleroom, sa bardzo porzadnie zrobione, ciezkie, masywne i super polakierowane:)

Nika Mlody bedzie mial akurat najwiekszy pokoj,tak sie zlozylo:-) okna sa na calej scianie, bardzo jasno bedzie i nie wiem czy same plisy wystarcza. W nowym mieszkaniu urzadzisz na pewno cos, akurat dzidzia podrosnie


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry