reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik maluszka

reklama
Agulek nie moge sie napatrzec:) ja mam nadzieje ze umaluje w poniedzialek lozeczko i za tydzień juz rozstawie, produkcja poscieli ruszyla to ladnie sie zrobi ;)
Firana ja akurat w lazience przewijanie to jakies koszyki na chusteczki i pampki ale takie higieniczne rzeczy i kosmetyki albo po prostu na komodzie w zwyklych pojemnikach plastikowych albo może jak nie masz miejsca organizer na lozeczko wiszacy lub w ikei sa takie fajne pojemniki zawieszane poszukam zdjecia bo kiedys robilam

Jestem w 30. tygodniu ciąży <3
 
Te z ikei znam. Organizer na lozeczko zamówiłam. Tylko nad poj. Się zastanawiam. Tzn. pewnie takie z curvera kupie niby placione. Ale chętnie popatrzę jakie Wy macie pomysły ;)

Napisane na GT-I9105P w aplikacji Forum BabyBoom
 
Firana my na kosmetyki mamy koszyczek wiklinowy z owieczką, ale to był akurat prezent, ale ogólnie takie w pepco wiklinowe z materiałem w środku sa w pepco :) musze dokupić na skarpetki i właśnie gaziki itp :)
 
Firana ja ogólnie papki krem i chusteczki trzymalam na przewijaku i tak w głowie małego i teraz też tak zrobię a reszta stała na półce niedaleko, ale mam też koszyk taki jak Milagros tylko z napisem Love to zamierzam wykorzystać go do jakiś pierdolek[emoji6]

Jestem w 32 tygodniu ciąży[emoji2] będzie córeczka[emoji7] TP 06.11
 
Teraz są w biedronce takie plastikowe niby plecione z curvera i od jutra beda nowe niebieskie rozowe i szare . moj b mowil ze fajne sa

Jestem w 30. tygodniu ciąży <3
 
Kejti właśnie widziałam w gazetce te różowe szare i niebieskie. Wyglądają bardzo ciekawie :)

Jestem w 31 tygodniu ciąży
 
Meble już skręcone. [emoji5]
1472998665618.jpg
1472998670953.jpg


Jestem w trakcie 30 tygodnia.
Z Polą spotkamy się ok 18 listopada [emoji175][emoji175][emoji175]
 

Załączniki

  • 1472998665618.jpg
    1472998665618.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 370
  • 1472998670953.jpg
    1472998670953.jpg
    22,3 KB · Wyświetleń: 362
reklama
Do góry