reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kącik dla naszego maleństwa

reklama
Śliczne te wasze pokoiki dla skarbków. Piekne. My jeszcze kącika nie mamy przygotowanego. Mąż wszystko zrobi jak bede w szpitalu. Złoży łóżeczko, przywiesi co trzeba, a moja mama przeprasuje pościel gdyby jeszcze trzeba było i ułoży.
 
No to my dzisiaj zaczęliśmy 40 tc i z tej okazji łóżeczko zostało już ubrane- czekamy tylko z utęsknieniem na lokatorkę:)



DSC_0106.jpg
 
Chyba i ja powinnam zrobić fotkę kącika naszej małej :-D
fiolet mnie powala :cool2:

tylko kurde, ja niby mam ubrane wszystko, ale lampki nocnej brak nadal i jakiś chaos u siebie widzę w porównaniu z Wami :p
 
u nas kącik jest w naszej sypialni więc zaszaleć nie mogłąm niestety :(
a fiolet to mój ulubiony kolor więc łóżeczko fioletowe musiało być :)
 
U nas też jest w pokoju w którym śpimy, szaleństw nie ma. Nawet ochraniacza nie mam :-D może coś zrobię jak wstanę. Na upartego ;-)

Też kocham fiolet. Czekam nawet jak powstanie aukcja na pewną pościel, szwagierka stwierdziła, że mam sobie wybrać co chcę a ona za to zapłaci. Tylko mi się aukcja skończyła i czekam na nową. Oczywiście pościel fioletowa :-D
Teraz tą mamy taką kolorową - teść kupował :-)
 
my tez mamy na razie w naszej sypialni, własnie dzisiaj przyszły naklejki bo to jedyna ozdoba dziecięca na którą stwierdziłam, ze mozemy pozwloic sobie nie wprowadzając niepotrzebnie duzych zmian na stałe;).

Jak starsza wróci to pewnie przykleimy, tym razem postawiłam na kolory, z Nadią było dość kremowo-biało, teraz jest kolorowo:)

Z tym, że my na pewno nie bedziemy na razie używać pościelki, pod materac klin, rożek, kocyk a później śpiworek. Dopiero po 1 roku planuję wprowadzić pościel, którą zresztą mamy po Nadii więc na razie nic nie ubierałam.
 
To tak mniej wiecej jak my :-) tylko wczoraj teść przyjechał więc warto by zobaczył co kupił ;-) wzruszył się strasznie :-)
Do zdjęcia zostanie, a potem założe prześcieradło i zostawie rożek i śpiworek w łózeczku tylko :-)
 
reklama
my też na początku dostaliśmy kremową pościel, mieliśmy przy niej zostać ale ja oczywiście nie mogłam się powstrzymać i kupiłam fioletową + baldachim. Ta kremowa będzie na zmianę.
Poszewki na pościel do zdjęcia tylko wrzuciłam, mamy rożek i śpiworek na początek ale jakby mała zaczęła marznąć to i komplet pościeli też jest przygotowany.

Dee daj link do pościeli na którą czekasz- chętnie looknę ;)
 
Do góry