reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem na świecie ;-) Porady i Rady....

reklama
daisy fajnie ze goraczka spadła:-)podobno goraczka do 38 nie jest niepokojaca,aczkolwiek prawie zawsze wystepuje nie bez przyczyny.Nie chce cie straszyc,ale u nas własnie tak było ze mały miał goraczke w granicach37,5,a przy tym zadnych innych objawów choroby.u nas diagnoza była szybka bo jest u nas wykryta nieduza wada nereczki wiec obstawiano odrazu ze to infekcja moczu.Bylismy 10 dni w szpitalu.Mam nadzieje ze u was bedzie wszystko ok i ze to tylko reakcja obronna,w koncu mamy sezon grypowy.zdrówka dla Aduski:-)
 
Mariska tez lubi ogladc tv, czasem jet tak wpatrzona ze szok, maz sie smieje ze juz od malego lubi ogladac babskie seriale:-D ale czasem musze wylaczac bo boje sie ze jej to szkodzi, wtedy wlaczamy muzyke i mala ma juz ulubionego wykonawce L. Cohena -zaraz usypia:-) a no i zyrandol to jej ulubiona zabawka, moglaby tak sie godzinami wpatrywac, akwarium tez jest dla niej interesujace, szczegolnie dzwiek pompki:-)
 
Mariska tez lubi ogladc tv, czasem jet tak wpatrzona ze szok, maz sie smieje ze juz od malego lubi ogladac babskie seriale:-D ale czasem musze wylaczac bo boje sie ze jej to szkodzi, wtedy wlaczamy muzyke i mala ma juz ulubionego wykonawce L. Cohena -zaraz usypia:-) a no i zyrandol to jej ulubiona zabawka, moglaby tak sie godzinami wpatrywac, akwarium tez jest dla niej interesujace, szczegolnie dzwiek pompki:-)

Ja widzę ,że nie tylko mój telemaniak, nam telewizor najbardziej pomagał podczas kolek , a w szczególności program muzyczny! Teraz nasz maluszek lubi oglądać bajki animowane razem z bratem! Co prawda nie kłade go na te bajki tylko w zupełnie w inną stronę a ten i tak się albo tak powygina ,żeby widział , albo się obróci!

Co do gorączki to przy dzisiejszej pogodzie może być wszystko, gardełko , ząbki no i bakterie w moczu , bo przy nich najczęściej dzieci gorączkują!
Ja bym dla świętego spokoju poszła do lekarza!
 
Mariska tez lubi ogladc tv, czasem jet tak wpatrzona ze szok, maz sie smieje ze juz od malego lubi ogladac babskie seriale:-D ale czasem musze wylaczac bo boje sie ze jej to szkodzi, wtedy wlaczamy muzyke i mala ma juz ulubionego wykonawce L. Cohena -zaraz usypia:-) a no i zyrandol to jej ulubiona zabawka, moglaby tak sie godzinami wpatrywac, akwarium tez jest dla niej interesujace, szczegolnie dzwiek pompki:-)


BEATA mój mały też uwielbia akwarium potrafi sie na nie gapić 3 godz.:-D,a jak go kąpie to tak głowe przewraca na tv.,że czasem boje sie ,żeby tego małego karczku sobie nie skrecił:tak:;-).
 
Racja, telewizor to chyba jedna z ulubionych rzeczy naszych Maleństw, bo coś tam się rusza, coś gra, coś gada....

A tak poza tym, to witam się wieczornie, Mała smacznie śpi, a ja buszuje po necie, a małżon nie wrócił z trasy na noc :-( Więc sama śpie, ale pewnie nad ranem moja Mała zajmie miejsce tatusia.

Mam pytanie do mam karmiących piersią, których dzieci mają skaze. Czy Wasze Maleństwa mają suchą skórkę na ciele? Bo moja ma, w różnych miejscach, brzuch, łokcie, plecki... Czym takie coś smarujecie? Bo doktorka poleciła kupic krem CLOBAZA, ale słabo działa i przepisała momederm, ale wyczytałam na ulotce że nie stosowac u dzieci poniżej 2 roku życia, więc bądz tu mądrym?? :eek:
 
Kamlotka mój synek ma skaze, skóre ma suchą, atopową, i dziś nam pediatra poleciła, emolium, emulsje do ciała, i oprócz tego jakąs masc robioną z wit E i A, ale jeszcze jej nie mam, dopiero jutro,
Powiedziała, tez ze musze go dwa razy dziennie, ta emulsja balsamowac, zeby mu zniklo, bo jak zaczne wprowadzac , w 5-tym m-cu nowosci, zeby było wiadomo, co uczula, a co nie
 
Pamiętajcie dziewczyny, że sucha skóra może być objawem uczulenia na proszek do prania, płyn do płukania, płyn do kąpieli, krem/oliwkę itp. Mój Adasiek też jest uczulony na mleko krowie... może nie ma jakiejś tragedii, bo coś tam z nabiału podjadam, ale poza pojedyńczymi czerwonymi krosteczkami na buźce to skórkę ma "jak pupcia niemowlęcia" ;-)
 
Dziewczyny, przypomnijcie mi proszę czego objawem może być śluz w kupce? Czy dobrze pamiętam że to jakaś reakcja na to co ja zjadłam? Przyznam szczerze że ostatnio jem już właściwie wszystko (poza czekoladą, orzechami, miodem i paroma innymi rzeczami), bo już nie mam siły do tych ciągłych ograniczeń, bo na jakiejś diecie jestem od marca... :zawstydzona/y: Na szczęście Agatka wszystko przyjmuje - nie ma żadnych krostek ani problemów z brzuszkiem, tylko czasem właśnie ten śluz trochę się pojawia...
 
reklama
Do góry