reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem na świecie ;-) Porady i Rady....

nikoleczka dzięki, spróbuje, trochę mnie uspokoiłaś:tak:
mes u nas było gorzej po szczepieniu. spał 2h, ale potem 5min. spokoju i 5min wrzasku okropnego i ciągle na rękach, ale właśnie po czopku bardzo szybko się wyciszył i nawet się zaczął usmiechać. Temp. 37,5, ale nic nie dawaliśmy, przeszła.
 
reklama
Przed ciaza mialam zawsze regularnie miesiaczke. Po porodzie juz pierwsza zaliczylam, ale na druga czekam... z nicierpliwoscia.
Czy jest mozliwe, ze po porodzie odrazu nie musi byc cykl regularny?
 
dziewczyny powiedzcie mi, może coś wiecie na ten temat
Marika bardzo lubi patrzeć na telewizor i nie wiem czy to jej szkodzi czy nie bo telewizor mamy dość daleko od łóżka wiec myślę, że nawet nie dowidzi ale strasznie lubi obserwować.
czy wasze dzieciaczki tez tak obserwuja?
 
nikolleczka moja jak widzi bajki na mini mini lub mecz to sie zagapi ze jestem w szoku:szok: sama nie wiem czy ją zostawiac przed tv bo przeciez to nie jest zdrowe, ale w sumie poł h i 3 m od telewizora chyba jakos szczegolnie jej nie zaszkodzą?
 
moj kacper za to caly czas patrzy w sufit najczesciej patrzy na żyrandol, czasami nawet przerywa jedzenie by na niego spojrzec i nawet sie do niego usmiecha, albo do karnisza do firanek :-D
 
Mój tez patrzy na telewizor. :-D Wczoraj prawie cały mecz siatkówki z nami obejrzał i to na maxa zainteresowany. :laugh2: Co do szkodliwości... te nowe płaskie tv nie są już tak szkodliwe jak stare kineskopowe. :tak: Ale ja jednak uważam na zachowanie odpowiedniej odległości.
 
Hej dziewczyny moja niunia od rana ma 38 stopni goraczki (mierzona w odbycie wiec chyba odlicza sie 5 kresek czyli 37.5) nie ma ani kataru ani kaszlu nie wiem co to moze byc wzywalam lekarza ale uszy czyste z brzuszkiem tez ok, zobaczymy moze sie cos rozwinie nie daj boze narazie Aduśka spi ale nie wiem jak to będzie:no:
 
Daisy, mi położna mówiła, że jak taka temepratura , to lepiej nic nie robic, zmierz za jakiś czas, wiem ,że późno pisze, wiec pewnie juz po sprawie, ale gdybyś widziała, że temperatura wzrasta, tak co 20 min. mierz, to wedy daj czopek i mozesz tez zrobic letnią kąpiel dziecku. Moim zdaniem, jak maleństwo nie daje innych sygnałów, nie marudzi, nie płacze, to ok.
\
 
reklama
Do góry