reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem na świecie ;-) Porady i Rady....

beatko to zalezy od tego jaką masz butelke:blink: Ja np. mam Lovi i jak pierwszy cumel uległ wypadkowi to nie chcialam placi jak za woły, bo oryginalny smoczek do tych butelek, podobnie jak do aventu kosztuje prawie tyle co sama butelka, wiec kupilam Canpol babies, tylko wlasnie z tych szerokich jak sama butelka. I jeszcze nie z tm krzyzykiem jak normalnie do aszek tlyko z taką większa dziurką.
A jak masz zwykłą butelke to z krzyzykiem ta koncu są fajne. Do tej pory takie kupuje NAti... Tylko nie Canpola, tylko.... kurcze nie pamietam firmy, ale w takim żółtym opakowaniu z czerwonymi literkami czy cos takiego. I tez zalezy czy mała toleruje smoczki gumowe czy silikonowe, bo silikonowych jest mniejszy wybór.
Rozpisalam sie troche , ale mam nadzieje ze cos zrozumialas;-)
 
reklama
dziewczyny czy wasze maluszki tez robia tzw.twarda kupe,moja juz 2 zrobila twarda mysle ze to od mieska??? moze dlatego nie moze spac bo jej sie chce a nie moze wypchnac? nadal nie spi:-(
wczesniej nie bylo prawie tydzien a teraz twarda ja sie poddaje i jabluszko je i owoce .... jak nie urok to s.... chociaż wolała bym s.....
 
Ostatnia edycja:
my tez ostatnio walczyliśmy z twarda kupa :baffled:
co zacznie wychodzic to nie da rady zrobić i jabłuszka dawałam i herbatki na trawienie i soczki ale wkoncu cos ruszylo i raz zrobił taka mala twarda kulke,drugi raz,trzeci a pozniej juz poszło.
Niewiem może i faktycznie to od mięska bo to było u mnie jakos po wprowadzeniu mięska do zupki zreszta rozmawiałam z lekarka to mowiła ze kupy beda sie zmieniać kolorem i konsystencja w zależności co dam z nowosci synkowi.
 
Niewiem może i faktycznie to od mięska bo to było u mnie jakos po wprowadzeniu mięska do zupki zreszta rozmawiałam z lekarka to mowiła ze kupy beda sie zmieniać kolorem i konsystencja w zależności co dam z nowosci synkowi.
ja jeszcze małej mięska nie wprowadziłam a już też twardą kupke mielismy, teraz to w sumie różna jest , raz rzadsza, raz twarda, raz zielona, raz normalnego kolorku, ale mi też lekarka mówiła, żeby za mocno się tym nie przejmować bo to właśnie będą efekty wprowadzania nowych pokarmów, powiedziała, zeby zacząć się martwić jak w kupce będzie krew, albo jak takie anomalia będą się utrzymywały przez dłuższy okres
 
u mnie to samo przy miesku, teraz dawalam same bez mieska i bylo ok, dzis znow dalam zobaczymy jaka bedzie reakcja, aa te kupky twarde tez u was tak okropnie smierdzą???i jaki maja kolor??
 
reklama
Do góry