reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem na świecie ;-) Porady i Rady....

beata26 byliśmy u lekarza na usg i było widać jak pokarm cofa sie w przełyko póltora godziny po karmieniu...ja też początkowo dawalam małemu po 60ml jednak to było za mało teraz dostaje po 90ml ale mimo to często dopomina sie o więcej...ja daje Kubusiwi raz dziennie debridat oprucz tego nutriton i osłonowo na przełyk sprowadzony z belgii gaviscon proszek materacyk w łóżeczku i w wózku jest tak samo pod kontem ok 35 stopni.a co do smoczka prubowałaś Julke jakoś oduczyć smoka?
 
reklama
beata26 - u nas 500g to od poczatku taki standard hehe Nasze malenstwa jak beda mialy chyba 1rok to beda wazyc dopiero ok9kg . Niezle co :-):-):-)A niektore lipcowe bobasy juz tyle waza!!:tak:

DZIUUULA - ta poduszka nam wystarczyla. Ja mala klade prawie na samej gorze tej poduszki i wteyd jest ok:-) A wlasnie przy refluksie dzieci malo jedza i w malych porcjach. Tak cos czuje,ze u Was to ulewanie, ktore za jakis czas przejdzie:tak:

Witam jestem mamą 2 miesięcznego Kubusia mój problem polega na tym ze synek nie potrafi spać bez smoczka nawet zaraz po jedzeniu odrazu domaga się smoka i z nim zasypia a gdy mu wypadnie budzi sie z krzykiem...najbardzuej męczące jest to w nocy gdyż bardzo często mu wypada...jak oduczyć takiego maluszka spać bez smoczka a tylko usypiania się z nim?Adrugim pytaniem jest czy może ktośmi poradzić jakie porcje mleka modyfikowanego i co ile godzin należy karmić dziecko z refluksem bo do tej pory daje mu 90ml co 3-4 godziny...

1. Smoczek przy problemach reflukoswych jets wskazany, wiec moze nie ma co malego oduczac?? U nas wlasnie smoczek zaczelam dawac malej na refluks po jedzeniu i na noc. Wczesniej nie byl nam potrzebny. I pomogl bardzo
2. Ja mala mam karmic wtedy kiedy chce, bo slabo mi przybiera na wadze. Przy refluksie ona je w malych porcjach - zjada z cyca 40-80ml. Zdarza jej sie,ze zje 90-110ml, ale to sporadycznie. Ostatnio zjadla na raz 130ml kaszki i byla przszczesliwa. Taka ilosc u nej to sukces!! Ona je tak co 3-4h
 
STOPI a karmisz piersią??
Już pewnie niee!!
A ta zasrany żółtek sie dalej trzyma was!!!

WIESZ TOBIE TO SIE NALEŻY CZERWONY DYWAN I NOBEL,ŻE NIE ZWRJOWAŁAŚ!!
 
beata26 byliśmy u lekarza na usg i było widać jak pokarm cofa sie w przełyko póltora godziny po karmieniu...ja też początkowo dawalam małemu po 60ml jednak to było za mało teraz dostaje po 90ml ale mimo to często dopomina sie o więcej...ja daje Kubusiwi raz dziennie debridat oprucz tego nutriton i osłonowo na przełyk sprowadzony z belgii gaviscon proszek materacyk w łóżeczku i w wózku jest tak samo pod kontem ok 35 stopni.a co do smoczka prubowałaś Julke jakoś oduczyć smoka?
kochana smoka nie raz oduczałam, ale ona tak słodko z nim wygląda:-D a tak na poważne to mojej też sienon stop cofało to co zjadła i raz ulała chlustająco , innym razem łykała. Tak mi jej żal było jak to widziała. Noskiem masę razy jej szło, najgorzej było nocami. Na większości zdjęć z okresu 0-3 ma śliniaki, wiecznie była opluta, ja i M też. Ale dzięki Bogu samo jej przeszło. Myślę że Twojemu maluchowi też minie.
Justysia podpisuję się pod Twoim postem obiema rękoma !!! Stopi ma niesamowitą siłę ja nie wiem jakbym dała radę z takimi problemami:-(
 
Ostatnia edycja:
Jejku dziewczyny przestanscie , bo juz cala czerwona jestem :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Dziekuje!!!!!

ODEBRALAM WYNIKI i TEMAT ZOLTACZKI DOKLADNIE DZIS ZAKONCZYL SIE!!:-):-):-):-):-):-):-) czyli rowna po 5msc hura!!!
Tylko mala jets na hormonach na niedoczynnosc tarczycy i wyniki zamiast sie polepszyc, strasznie w dol polecialy ?? Nie wiem o co chodzi??

JUSTYSIA - karmie piersia caly czas!! :-) Sloiczki, lub kaszke mala dostaje ,zeby te kupsztasy byly
i uwaga wczoraj po szpinaku i wieczornej kaszce byly az 2 kupy!:tak::tak::tak:
 
ODEBRALAM WYNIKI i TEMAT ZOLTACZKI DOKLADNIE DZIS ZAKONCZYL SIE!!:-):-):-):-):-):-):-) czyli rowna po 5msc hura!!!
Tylko mala jets na hormonach na niedoczynnosc tarczycy i wyniki zamiast sie polepszyc, strasznie w dol polecialy ?? Nie wiem o co chodzi??
STOPI W KOŃCU POŻEGNAŁYŚCIE SIĘ Z TĄ WREDNĄ ŻÓŁTACZKĄ
HIP HIP HURRA
HIP HIP HURRA
HIP HIP HURRA HURRA HURRA
GRATULACJE DLA TWOJEJ LENKI, PORADZIŁA SOBIE Z ŻÓŁTACZKĄ TO I Z NIEDOCZYNNOŚCIĄ TEZ DA SOBIE RADĘ, NA PEWNO:tak::tak::tak:
 
reklama
stopi69 cieszę się że problem żółtaczki już za Wami:-):-):-)Moczu nie złapałam, bo jestem pochłonięta szukaniem szczepionki dla Małej nigdzie w Łodzi i okolicach nie można dostać:-(Trochę się denerwuję, bo termin szczepień był na ubiegła środę:-(
 
Do góry