reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jestem na świecie ;-) Porady i Rady....

reklama
U nas chyba problem z kupami wyjasnil sie. Wczoraj bylysmy u endokrynolog. Niestety niedoczynnosc tarczycy rozwija sie u Leny i dostala wieksza dawke hormonow. Przy niedoczynnosci wlasnie jest problem z kupami i no i z malym przyrostem wagi. Problem z kupami zaczal sie wlasnie w tym czasie, kiedy piersze badania hormonow wyszly niezaciekawie. Tak, wiec teraz mala musi dzielnie walczyc z ta niedoczynnoscia, a wszystko wroci do normy. Ja tam wierze,ze da rade :tak::tak::tak::tak:


ANNIE 22 dzieks :-) wow jaki slodki Sw Mikolaj do nas na BB zawital :-D:-D:-D
 
Hej, mam pytanie i nie chcę zakładać nowego wątku, więc spytam tu.
Czy Wasze dzieci już mają obniżone łóżeczka? Bo Kubulek co chwilę się przekręca na brzuszek, czasem nóżkę wystawia poza poręcz łóżeczka, albo podciąga się za nią rączkami i najzwyczajniej się boję.
 
ja w tym tygodniu obnizam na srodkowy szczebel - tez sie boje ze keidys nie zauwaze i ...... w sumie to on jest nieobliczalny w czasie snu z brzucha na plecy z plecow na brzuch z gory lozeczka na dol i tak sobie wedruje !!!!
 
My lóżeczko juz od kilku tygodni mamy obniżone, bo mały cwaniak rozrabia i zaczyna dzwigać się do góry. Do tego mamy ochraniacze na wszystkich szczebelkach, nie tylko przy główce, bo sie kręci we wszystkie strony :tak:
 
Dzięki za odpowiedź :happy2: Tak właśnie myślałam, że to już czas obniżyć łóżeczko. Już odeszły w zapomnienie czasy, gdy można było dziecko na chwilę zostawić na łóżku. Teraz samo zmienia położenie w parę chwil. Zresztą same wiecie ;-)
 
Ja tez mam mala juz ulozona na najnizszej wysokosci. Do tego ona teraz bedzie przez 3 msc spac w lozeczku turystycznym, ktore ma tylko dolny poziom.
 
My mamy łóżeczko turystyczne, w którym najwyższy poziom jest w połowie łóżeczka więc ja na razie jeszcze nie opuszczam
 
reklama
dziewczyny jaki smoczek polecacie do mleka zageszczonego kaszka lub kleikiem? bo ja mam juz w rozmiarze 3 od 6 miesiecy ale cos ciezko leci...
 
Do góry