reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staranka od stycznia 2012.

Hej.
Asita super, że weselicho się udało. I życzę wszystkiego co najlepsze i spełnienia wszystkich marzeń i dużo miłości i szczęścia.
Ja dzisiaj byłam na betce bo miałam poporonieniu zrobić czy wszystko jest pięknie i jest wyniki <2.0 norma dla kobiet. Jutro do gina na 19, pewnie tylko da duphastone żeby okres przyśpieszyć i znowu można się starać ale jak znowu tyle czasu to będzie szok....:)... Mam nadzieje ze do października będę zapłodniona :p.
Ale tutaj sie dzieje nie wiadomo czy ktoś wogóle przeczyta.
 
reklama
dziękuję za gratulacje :* też uciekam co by tu nie wadzić, życzę wszystkim powodzenia i ujrzenia upragnionych dwóch kreseczek :) pozdrawiam
 
Asitka wszystkiego naj, naj kochna z okazji ślubu:)Sihayka ja właśnie mam przerwę między drugim a trzecim opakowaniem tabletek... W sumie ma ich być sześć. Więć koniec we wrześniu, a od października można działać... Dzisiaj się dowiedziałam, że moja siostra jest w ciąży, Urodzi na przełomie stycznia i lutego... Cieszę się, a jednocześnie mi smutno... Dziwnie tak..
 
Paulinko ciesz sie dzieciaczkiem siostry! Do Ciebie tez zawita drugi Dzidzius :) skoncz najpierw kuracje :) powodzenia !

Widze ze watek wymarl. Smiech na sali...
 
:))) To jeszcze jedna osoba i robimy tłok:) Ja tu zaglądam regularnie, bo szukam dziewczyn i wykresy podglądam:0 Ciekaw co tam u Czarnookiej... Jej wykresu nie ma. I Anke też wykresu nie ma:(((
 
reklama
Do góry