reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imiona dla grudniowych maluszków...

reklama
I tak mcie dobrze z mężami, bo mój powiedział, że dopóki nie będzie wiedział czy to syn czy córka to mam go nie pytać o imię. Będzie więc problem po urodzeniu:baffled:
 
Chłopak - Kuba ,Filip, Szymon,Marcel
dziewczyna - Marta ,Weronika ,Dominika

Z tych imion jutro wybierzemy jak sie dowiemy kto w brzuszku siedzi ! Mam nadzieje ze nic juz nie pozmieniamy ! Czy wy zauwazylyscie ile ja juz imion pozmienialam od poczatku ciazy! Szok!
Noo troszkę:-) Ale tyle jest ładnych imion, że nic dziwnego:-) Z tych co napisałaś podobają mi się osobiście Kuba, Filip i Weronika:-)
 
I tak mcie dobrze z mężami, bo mój powiedział, że dopóki nie będzie wiedział czy to syn czy córka to mam go nie pytać o imię. Będzie więc problem po urodzeniu:baffled:
Mój też tak powiedział, ale jak już poznaliśmy płeć to mówił, że jeszcze duuużo czasu;-) Niestety podobają nam się zupełnie inne imiona, ale ostatnio doszliśmy do względnego porozumienia i stanęło na imieniu Borys... Oczywiście luby zaznaczył, że to jeszcze nie ostateczne no ale jakiegoś wstępnego typa co do imienia mamy:-D
 
Hej jestem tu nowa i nie wiem czy zawitam na stałe :) Wyjdzie w praniu.

Mam mały problem. Odkąd pamiętam ogromnie podobało mi się imię Esme, tyko w związku z książkami z serii "Zmierzch" S.Meyer to imię zrobiło się znane i popularne wśród nastolatków 10+ i boję się, ze przez to stanie (stało?) się pretensjonalne i ciągle kojarzone z wampirami i filmem. Nie chcę okaleczyc dzidziusia imieniem. Co myslicie o tym imieniu i czy mogę bez obaw da je dziewczynce?
Będę bardzo wdzięczna za chociaż jedno słowo :)

Na 80% będzie to dziewczynka, ale jeśli jakimś cudem dzidziusiowi między nóżkami coś wyrośnie to będzie na pierwsze lub na drugie Dawid i uważam, że jest to prześliczne imię dla chlopca :)
 
Hej jestem tu nowa i nie wiem czy zawitam na stałe :) Wyjdzie w praniu.

Mam mały problem. Odkąd pamiętam ogromnie podobało mi się imię Esme, tyko w związku z książkami z serii "Zmierzch" S.Meyer to imię zrobiło się znane i popularne wśród nastolatków 10+ i boję się, ze przez to stanie (stało?) się pretensjonalne i ciągle kojarzone z wampirami i filmem. Nie chcę okaleczyc dzidziusia imieniem. Co myslicie o tym imieniu i czy mogę bez obaw da je dziewczynce?
Będę bardzo wdzięczna za chociaż jedno słowo :)

Na 80% będzie to dziewczynka, ale jeśli jakimś cudem dzidziusiowi między nóżkami coś wyrośnie to będzie na pierwsze lub na drugie Dawid i uważam, że jest to prześliczne imię dla chlopca :)
ja bym tak na imie dziewczynce nie dala, w ogole dziwnie mi to brzmi jak nazwa herbaty, a tym bardziej bym nie dala w zwiazku z tym zmierzchem, ale to moje zdanie, rzecz gustu
a Dawid mi sie podoba, tez chcialam Michala i Dawida ale mojemu B i nikomu w rodzinie sie nie podoba wiec odpuscilam...
 
Hej jestem tu nowa i nie wiem czy zawitam na stałe :) Wyjdzie w praniu.

Mam mały problem. Odkąd pamiętam ogromnie podobało mi się imię Esme, tyko w związku z książkami z serii "Zmierzch" S.Meyer to imię zrobiło się znane i popularne wśród nastolatków 10+ i boję się, ze przez to stanie (stało?) się pretensjonalne i ciągle kojarzone z wampirami i filmem. Nie chcę okaleczyc dzidziusia imieniem. Co myslicie o tym imieniu i czy mogę bez obaw da je dziewczynce?
Będę bardzo wdzięczna za chociaż jedno słowo :)

Na 80% będzie to dziewczynka, ale jeśli jakimś cudem dzidziusiowi między nóżkami coś wyrośnie to będzie na pierwsze lub na drugie Dawid i uważam, że jest to prześliczne imię dla chlopca :)


To ,że podoba Ci się seria książek (obecnie filmów w produkcji) to nie obarczałabym tym imieniem swego dziecka, bo jemu w ogóle może sie ono nie podobać, pasuje do wymyslonej postaci ale nie do dziecka które kiedyś bedzie musiało znac historie swojego imienia, imię na PL/wskie realia nie ładne, nic nie mówiące, przypomina nazwę jakiejś firmy
 
reklama
Do góry