reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imiona dla grudniowych maluszków...

Dużo fajnych pomysłów jest na imiona tutaj:) Ale skoro wybrałam już moją Julcię to raczej tak zostanie zawsze chciałam by tak moja córcia miała na imię:)
 
reklama
U nas ostatnio stanelo na Nikodemie. Wczesniej zrobilam blad i mowilam o ewentualnych propozycjach w pracy. A dziewczyny mam takie prosto z mostu i jak mi zaczely lamentowac: nie krzywdz dziecka... co to za imiona i w ogole. Wiec teraz im nic juz nie powiem, tylko sami wybierzemy jakie nam sie spodoba. Nie ma brzydkich imion, co nie?
 
U nas ostatnio stanelo na Nikodemie. Wczesniej zrobilam blad i mowilam o ewentualnych propozycjach w pracy. A dziewczyny mam takie prosto z mostu i jak mi zaczely lamentowac: nie krzywdz dziecka... co to za imiona i w ogole. Wiec teraz im nic juz nie powiem, tylko sami wybierzemy jakie nam sie spodoba. Nie ma brzydkich imion, co nie?

W 100% się z Tobą zgadzam nie ma brzydkich imion, a koleżanek nie słuchaj tylko swojego serducha!:) To Twój skarb i już.
A nasz synuś ma na imię Piotr Paweł :-)
Pozdrowionka dla Mamuś
 
Zgadzam się z koleżanką wyżej:)
To Tobie ma się imię podobać bo to Twoje dziecko a nie koleżanek a one albo miały albo będą miały szanse się popisac swoimi pomysłami w przypadku swoich dzieci. Ja nikogo nie słucham... ktoś może podpowiedzieć, doradzić i tyle ale nie lubie gdy ktoś za pomysły danej osoby odwodzi go od tego podając argument że masz nie krzywdzić dziecka itp. Wiadomo że dzieci jak są małe to mówią sobie rzeczy w stylu że mama i tata dali mi takie imię a mi się podoba inne... ale to są tylko dzieci niedojrzałe i jeszcze pod wpływem znajomych jak tylko dorosną na 100% zaczną doceniać co mama z tatą dla nich zrobiła i że piekne imię im dała. Jeśli podoba Ci się Nikodem to jestem jak najbardziej za, do niczego nie wolno się zmuszać:) Mi naprzykład bardzo podoba się to imię, a skoro koleżanki w pracy masz takie a nie inne to nie rozmawiaj z nimi o tym bo może zaraz zaczną za Ciebie wychowywać Twoje dziecko i Cię pouczać co masz robić a co nie:) Powodzenia i słuchaj swojego serca i Twojego partnera:)
Nie daj sobą rządzić):):):):)
 
OCZYWIŚCIE IGOREK =)=)=) .... ale podobaja mi się dla chłopakow rowniez : Filipek , Dawidek , Mateuszek ....
Dla dziewczynki najładniejsze jak dla mnie Wiktoria , tak miałam nazwac córeczke i z tad moj login no ale bedzie chłopczyk ,,,,, a i oczywiscie bardzo podoba mi sie rowniez Agatka -Agateee .... :-) moze byc rowniez Sandra... Anastazja ....
 
reklama
Do góry