reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jakie imiona dla grudniowych maluszków...

reklama
ja tez widze i tez powiem ze glownie w brzuch bo w spodnie w tylku wchodze bez najmniejszego problemu :) ale za nic ich juz nie zapne !!

anka to kiedy sie na te zakupy umawiamy ??
po niedzieli może być? ;D
na gadu się umówimy jakoś dokładnie.. ;)
ale pod warunkiem że idziemy pobuszowac za ciuszkami ;D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jesli chodzi o imiona to dla chłopca bardzo mi sie podoba Szymon ale niestety tylko mi:/ a myslimy nad Krystianem albo Ksawierem :/ ale ciezko i to bardzo wymyśleć coś orginalnego i normalnego jednocześnie a dla dziewczynki....???? mam nadzieje że bedzie chłopczyk:) pozdrawiam
 
witam !!a nam podobają się takie imiona dziewczynka Amelka,lub Natalka ,chłopiec Grześ ,Ja wybierałam dla dziewczynki a mąż dla chłopczyka.
 
Chłopak - Kuba ,Filip, Szymon,Marcel
dziewczyna - Marta ,Weronika ,Dominika

Z tych imion jutro wybierzemy jak sie dowiemy kto w brzuszku siedzi ! Mam nadzieje ze nic juz nie pozmieniamy ! Czy wy zauwazylyscie ile ja juz imion pozmienialam od poczatku ciazy! Szok!
 
reklama
Chłopak - Kuba ,Filip, Szymon,Marcel
dziewczyna - Marta ,Weronika ,Dominika

Z tych imion jutro wybierzemy jak sie dowiemy kto w brzuszku siedzi ! Mam nadzieje ze nic juz nie pozmieniamy ! Czy wy zauwazylyscie ile ja juz imion pozmienialam od poczatku ciazy! Szok!
kobieta zmienną jest :p a w ciazy to juz w ogole ;)
 
Do góry