reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

jak sobie radzić z dolegliwościami Maluszków

Dziewczyny właściwie to nie żadna dolegliwość ale zaczynam się zamartwiać. Moja mała dzisiaj przespała pięknie całą noc od 22 do 7.30. Co jej się rzadko zdarzało dotąd. Obudziła się wypiła mleczka z piersi i śpi do tej pory a już 10. Nie wiem czy się mam martwić czy co. Próbowałam ją delikatnie budzić ale otworzyła jedno oko i znowu kimono. Nie była szczepiona, wczoraj wszystko było normalnie. Pewnie schizuje lekko.
 
reklama
Wydaje mi się, że powinnaś małą poobserwować, może poprostu ma taki dzień a jutro odstawi Ci harce :)
U mnie synek dziś przespał bez jedzenia ponad 5 godzin. Zjadł o 21 a później o 2.30 i spał jak zabity, później jadł o 5. Może jakiś klimat czy coś :)

 
A moja Nadula dzisiaj takie szopki nad ranem odstawiała, że jak się obudziła o 4.30 to dopiero koło 6 zasnęła ;/ Widocznie dzieciaczki wasze mają dzień do spania ;D
 
dziewczyny małemu odparzyła się skórka za uszkiem on mi ciagle tam raczką gmera i teraz widzę, że ranka się zrobiła czym to zasmarować??? czy w ogóle czymś smarować???
 
Akderk, myj to miejsce nagietkiem lub rumiankiem(jak nie uczulony) a potem jak calkiem suche to teraz jak ranka to bephantenem- bo ładnie goi miejsca zaoognione a potem jakim sudocremem czy innym kremikiem z tlenkiem cynku na odparzenia. Pewnie lekarz przepisalby jakąś neomycynę w masci,ale to jeszcze nie powod by od razu gnac do lekarza.
 
Agnieszka75 - jak moja Hania po raz pierwszy przespała całą noc, to ja od 4:00 siedziałam przy łóżeczku i panikowałam, czy jej cos nie jest... Wg mnie nie powinnaś się martwić. Hania prześpi noc, a potem tak po niecałych dwóch godzinach ucina sobie jeszcze drzemkę (1-2 h) i tak jest codziennie. Za to po południu nie chce spać :) A jak u Ciebie było w dzień? Spała dalej?
 
Dziewczyny powiedzcie mi czy wasze dzieciaczki mają ataki histerii? Tzn chodzi mi o to, że Nadia czasami zaczyna płakać, wręcz się wydzierać i tak z godzinę, półtorej i nic jej nie uspokaja, ale też się nie pręży, tylko krzyczy cały czas. Ani mleko, ani herbatka nie pomagają, broń bożę, żeby ją wtedy położyć, bo się aż zanosić będzie. Pediatra mi powiedziała, że jak za dużo gości się w domu kręci to dziecko może się wystraszyć, ale do nas tylko mój tata zagląda, a jak mała go widzi to się śmieje do dziadka. Zaczynam się tym martwić, bo wczoraj znowu taką histerię miała od 21 do 22.30 ;/ Nie wiem co mam robić wtedy. Pomóżcie!!
 
Dziewczyny powiedzcie mi czy wasze dzieciaczki mają ataki histerii? Tzn chodzi mi o to, że Nadia czasami zaczyna płakać, wręcz się wydzierać i tak z godzinę, półtorej i nic jej nie uspokaja, ale też się nie pręży, tylko krzyczy cały czas. Ani mleko, ani herbatka nie pomagają, broń bożę, żeby ją wtedy położyć, bo się aż zanosić będzie. Pediatra mi powiedziała, że jak za dużo gości się w domu kręci to dziecko może się wystraszyć, ale do nas tylko mój tata zagląda, a jak mała go widzi to się śmieje do dziadka. Zaczynam się tym martwić, bo wczoraj znowu taką histerię miała od 21 do 22.30 ;/ Nie wiem co mam robić wtedy. Pomóżcie!!

nie martw się mój Maks tak ma wieczorami, np śnie i za 20-30 minut budzi się i drze w niebogłosy i też nic nie pomaga :/ A jak sie wydrze to sam usypia. Chyba to nadmiar codziennych bodźców ;) Po prostu jedne dzieci są bardziej wrażliwe inne mniej i nic ich nie rusza :)
 
reklama
witam,
mamy problem mały ma stan podgorączkowy 37,7 strasznie się ślini nie ma kataru, ani kaszlu w klatce też nic nie świszczy jest troszkę marudny je tak średnio strasznie się ślini ma czerwone dziąsełka w niektórych miejscach białe wszystko do buzi wciska czy to moga być ząbki??
 
Do góry