reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

jak sobie radzic z dolegliwosciami Maluszków

Czy wasze dzieci też chodzą na paluszkach ??
Maks jak tylko podciągnie się na nogi to staje na palcach :confused: czy to normalne ?
Pojęcia nie mam... Niby brzmi średnio, z drugiej strony, przecież to dopiero początki i Mały wyczuwa swój środek ciężkości i próbuje, co mu odpowiada - jeśliby się jakoś długo utrzymywało (kilka m-cy) to spytałabym lekarza.

elmaluszku to cieszę się, że choróbsko zdiagnozowane - czyli macie je już z głowy :-)
 
reklama
Mój Wiktor też staje na paluszkach-rehabilitantka mówi, że raczej nie powinien tego robic ale prawie wszystkie dzieci to robią na początku chodzenia.
Ja mam inny problem, Wiktor ma dziwny głos jak lekko odchyli głowę do tyłu, albo sobie mruczy to taki jakby przez szklankę, z odległości. Muszę się wybrac do laryngologa. Ciężko mi nawet to opisac, ani to chrypa ani kaszel-dziwne. Może też Wasze maluchy tak robią? Może to zdarte gardełko od gadania...sama nie wiem
 
Siwucha super :-), tak mi się wydawało, ale nie chciałam cię w błąd wprowadzać

Kachasku z tego co wiem, to skierowanie potrzebne :confused:
 
H......ra jassna mnie wezmie jak nie urok to s.....:wściekła/y:w zeszłym tygodniu blismy u lekarza,bo Mlodemu cos wyszło na uchu podejzewałam ze go cos w nocy ugryzło,ale zaczeło to brzydko wygladac,lekarka przepisała masc z antybiotykiem,myslałam ze ładnie mu zajdzie wczoraj to samo pojawio sie pod bodą,a dzisiaj ma juz na ramieniu,rączce i pod pacha,oczywiscie odrazu poleciałam do lekarza a ona ze jej to wyglada na liszaj bakteryjny i do dermatologa,kuzwa niemogła tak odrazu?!!!:angry: a cały czas mysle skad to cholerstwo sie przyczłapało:baffled:jutro akcja Dermatolog.
 
Siwucha super że wszystko jest dobrze:tak:

Gusia to rzeczywiscie paskudztwo ten liszaj. Daj znac po jutrzejszej wizycie co i jak.​
 
reklama
Kachasek chyba trzeba miec skierowanie ale ja do każdego lekarza jezdze prywatnie, jezeli mam czekac 2 m-ce na wizyte to wole prywatnie.
Gusia to rzeczywiscie dziwne, skad sie moglo takie cholerstwo przyplatac. Trzymamy kciuki, zeby bylo ok
 
Do góry