reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Irlandzkie mamy 2011

no to to akurat zalezy od tego ile maly zje na raz i jaka kaszka....ja mam taka z mlekiem i na 180 sypie ze 3 miarki od mleka i dosypuje ze 4 miarki mleka.....mnie akurat taka konsystencja pasuje ale to tez chyba bedzie zalezac od rodzaju kaszki chyba....ja mam ze skelpu afrykanskiego ryzowa z mlekiem bo sa tansze od polskich i wydajniejsze:tak:
 
reklama
Aga-a gdzie Ty afrykański sklep wykopałaś?;)))))))))))
Ja w sumie Małej poza mleczkiem nic nie daję z butli-natomiast deserki i obiadki wtrynia z miłą chęcią łyżeczką:)
kurka-u nas śnieg i mam strach w oczach jak z tej górki dzieci do szkoły odstawię...:/
 
no ja mam taka z mlekiem i bez mleka (maz nie dotyczal ze na opakowniu pisze, ze jest z dodatkiem mleka) ;)


Adasko wie co to lyzeczka i nawet sobie radzi - no chyba ze jest glodny to probuje ja sobie cala wepchnac do buzi razem z moja reka ;-) tylko, przy 150-180ml kaszki lyzeczka to nie wiem kto by sie predzej znudzil - ja czy on :happy:

ide i bede kombinowac z przepisu Agi :-)

Jak czesto w ogole dajecie kaszki/kleiki? ja myslalam, zeby zaczac od 1x dziennie rano i zwiekszac stopniowo do 3x. Maly je obecnie 4x po 210ml (czasem zostawia 30-40ml) i nie budzi sie w nocy, ale mimo to robi sie mala pyza. Mnie sie tam podoba, ale matka mi marudzi, ze jest za gruby :confused2:
 
A ja nie daje nic tylko cyca :sorry: i mam wrażenie jakbym była jedyna na świecie która jeszcze nic nie daje :baffled: mój M nie da się namówić nawet na nocne mm :no:
 
Lubiczanka tak jak polskie sa tez i afrykanskie sklepy:-Di tam sa kaszki w puszkach po 1 kg nestle rozne rodzaje po 7 euro zdaje sie:tak:upuje male puszki okolo pol kilograma chyba bo sa ryzowe z mlekiem i moje dzieci je lubia:)mayka zjada taka na gesto z sokiem malinowym;-)

Betti ale przeciez nikt Cie nie znusza do tego zebys karmila czyms innym:eek::-Dkazdy robi tak jak chce:tak:

aaaa a moja ostatnio jak je sloiczki to strasznie rozmowna jest:eek:zwlaszcza jak juz zawartosc lyzeczki w buzi ma:-Di wtedy soczyscie gada i wsio dookola jest oplute:cool:

Josia ja daje kaszke 2 razy dziennie mniej wiecej albo lyzeczka albo z butelki,do tego obiadek i czasem deserek oprocz tego oczywiscie mleko jeszcze tez:)
 
ja swojemu daje herbatke w niekapku. ladnie trzyma, juz wie, ze smoczek trafia do buzi nie raczka albo sam kubeczek, zaleje sie caly, opluje, obslini ale sie uczy :) tylko jeszcze nie wie ze trzeba kubek przechylic :p

do tego nauczyl sie krzyczec i piszczec, a mnie glowa peka ;) :-D
jedyne co mi sie nie podoba, to to, ze przestal w dzien sam zasypiac. zawsze go kladlam dawalam smoka i usypial sam. teraz najczesciej, zaczna zanoisc sie placzem i usnie dopiero jak sie go przytuli albo pokolysa. a wieczorem w lozeczku po kapaniu zasypia sam ladnie... maly terrorysta :p

no i gadalam z szefem - oficjalnie zlozylam prosbe o przeniesienie na part time. obiecal wrocic jak najszybciej. ale u niego roznie bywa. jak sie nie zgodzi to zamierzam wrocic do pracy na pelen wymiar ale szukac pracy na pol eatu gdzie indziej., najlepiej blizej domu.

jak przygotowania do swiat w ogole?
 
Ostatnia edycja:
a my bylysmy sie dzis zwazyc i Victoria ma 7 kilogramow:-Dnie mierzyli ale znow urosla bo ciuszki musza byc od 6 do 12 miesiecy:errr: spodenki jak sa od 6-9 to sa za krotkie:baffled:

a u nas na swieta to prawie tak ja i w tygodniu bo tyle nas jest ze swieta to tylko wiecej jedzenia do zrobienie na raz :-Dno i moze bardziej wymysle te menu a tak poza tym to nic szczegolnego;-)
 
reklama
Do góry