reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Irlandzkie mamy 2011

Martycha,no wreszcie jesteś!Bo w ucho dostaniesz!:angry::-DBoszsz....pamiętam jak marzyłaś o zafasolkowaniu,potem zobaczyłam suwaczek z kilkutygodniową ciążą a tu proszę,Nathanek ma już miesiąc:szok:Kiedy następne?:rolleyes::rofl::-DKochana
,dopiszę twojego skarbka do listy na początku,ale teraz muszę swoje bąki wykąpac:tak:

Tichonku ja też nie mogę uwierzyć... jeszcze niedawno mnie pocieszałaś a tu masz, Natuś jest wśród nas :-) a co do następnej ciąży... jak ktoś za mnie urodzi to jestem jak najbardziej za :baffled:

Witam ;-)
Nie przejmuj sie ;-) Moja Maluda, jak miala miesiac to tez non stop wisiala na cycku. Przejdzie mu za jakis czas ;-) Ja sie nauczylam pisac jedna reka na kompie, moze tez pociwczysz :-D

Dranissimo jestem na etapie ćwiczeń i całkiem nieźle mi to idzie ;-) do wykrzyknika tylko nie sięgam :crazy:. powiedz tylko jak długo trwało w Twoim przypadku to wiszenie na cycusiu???? tak właściwie to ja uwielbiam tą naszą więź, ale nic w domu nie jest zrobione :baffled:
 
reklama
ja również się witam i pokazuje że żyje , nic nie pisze bo nie ma kiedy ale czasami podczytuje was miłe panie :-)
 
powiedz tylko jak długo trwało w Twoim przypadku to wiszenie na cycusiu???? tak właściwie to ja uwielbiam tą naszą więź, ale nic w domu nie jest zrobione :baffled:

martycha no u mnie to dosc dlugo Mala wisiala. Juz za bardzo nie pamietam, ale tak do 2, 3 miesiaca to na bank! I juz myslalam, ze nigdy sie nie odessie ;-) Tez nic nie moglam robic, nawet spala na mnie! Teraz juz jest luz, za to w nocy czesto sie budzi i podjada...
I tez lubilam to, mimo, ze to jednak takie meczace fizycznie bylo, bo ograniczalo... Karmie do tej pory i teraz to moge ponarzekac, ze tak rzadko [w ciagu dnia] :zawstydzona/y::-p
 
Hej dziewczyny :-) Dawno mnie tu nie było :zawstydzona/y: Mam pytanie bo moja mała ma na dziąsłach na dole w miejscu na 3 takie białe i spuchnięte po za tym jest marudna i nie chce jeść :eek: czy myślicie że to już się zaczyna temat "zębów" dodaje zdjęcie ale bardzo nie wyraźne... po lewej ma 3 i 4 takie :eek:
 

Załączniki

  • DSC_4100.jpg
    DSC_4100.jpg
    10,9 KB · Wyświetleń: 26
beti, a to nie sa moze plesniawki? Slabo widac, ale jak piszesz, ze biale i ze mala nie chce jesc, to by sie zgadzalo...
 
reklama
Do góry