reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Intymne rozmowy listopadówek.

Andrzelika moja mała tylko usypia ze mną w łóżku ale od dziś będę ją uczyła spać we własnym łóżeczku bo do tej pory (przy tych wielkich mrozach) spała z babcią przez te 3tygodnie ale czas wrócić do normalności. Jak my sobie hałasowaliśmy jak spała u nas w pokoju to jej też to nie przeszkadzało spała jak aniołek w swoim łóżeczku. Jak mała spała u babci to my mogliśmy sobie pohałasować ale wiadomo też nie do przesady bo moja mama jest za ścianą. Najgorsze że czasem potrafi latać po domu wtedy kiedy my chcemy poświrować, a ta albo do kuchni albo do łazienek a wszystko mam na przeciwko mojego pokoju

A pospać to ja sobie mogę od 20 do 6 rano;/ bo moje dziecko tak rano wstaje co mnie wnerwia bo ja jestem śpiochem i lubię pospać
 
reklama
Niunia mój Alan śpi w wózku nie pamiętam kiedy ze mną spał na początku tylko jak czasem pierś dawałam... no wiem coś o tym jak się z kimś mieszka nie da się tak pofiglować dlatego teraz mogę się wyszaleć, ja to lubię też na golasa chodzić itp, więc mieszkamy sami to jestem zadowolona i mogę krzyczeć w niebogłosy
 
ponko moj maz ma troszke zal do mnie o to ze kochamy sie tylko wtedy gdy ja mam ochote ;-) Bo jak nie mam to nie ma tematu... Czasem tez robie to tylko ze wzgledu na niego, bo wiem ze on ma straszna chcice na mnie. Tez nie chcialabym zmarnowac tego zainteresowania z jego strony ;-)



niuniunia
i ja tak samo moge spac ;)
U nas chlopaki zasypiaja ok 20 a budza sie o 6. W ciagu dnia nie ma juz szans na drzemke....
To nie to samo co przy samym macku. wtedy moglam sobie drzemac razem z nim.
Teraz doba jest za krotka zeby zdarzyc ze wszystkim.
 
Któraś z nas listopadówek miała jakiś problem chyba z blizną że się szyjka nie rozwierała przez to - może napisze co to sie podziało i jak nadżerka była usuwana

Tak, tak, to ja:-) 7 lat temu miałam wymrażaną nadżerkę i przy porodzie blizna w tym miejscu nie chciała sie rozciągać i położna musiała co chwilę masować. Okropne to było, ale przeżyłam;-)

nimfii ja jutro idę do gina po moje poprzednie tabletki:-) Przy tym ostatnim opakowaniu Azalii mam non stop jakiej plamienia albo lekkie krwawienia. No szało można dostać! Mój mąż nawet kilka razy mówił zebym już poszła do lekarza po te tabletki;-) To chyba najlepsza metoda antykoncepcji, bo nie bardzo jest kiedy działać;-)
Tylko nie wiem czy mozna w kazdej chwili odstawić minipigółke i przejść na dwuskładnikowe, czy trzeba czekać do końca opakowania. Nie wiesz może? Bo jeszcze tydzień mi został, a chętnie bym już zmieniła:-)
 
Margana ja bylam u lekarza kilka tygodni temu po normalne tabsy i mam juz je w domu microgyn 30 i pytalam sie lekarza co mam zrobic a on mi powiedzial ze moge dokonczyc te mini i zaczac brac nowe albo przerwac brac i od razu zaczac brac nowe :tak: ale ja zdecydowalam ze skoncze opakowanie mini i dopiero zaczne normalne a mam jeszcze tylko 4 tabsy wiec juz niedlugo zaczne :-)
 
O Ssabrina dzięki za info:-) Mi jeszcze został 1 tydzień i właśnie nie wiem czy przerwać czy juz dokończyć. A przechodzi się z jednych na drugie bez żadnej przerwy tak? Wezmę ostatnią mini i na drugi dzień pierwszą zwykłą?
 
Margana no mnie sie pierwsze zapytal kiedy mialam ostatnia @ ja mu mowie ze jeszcze nie mialam w sumie jedynie plamienie kilka razy po 1-2 dni gora no to kazal mi bez czekania zaczac itd jedynie mam byc pewna czy w ciazy nie jestem wiec najlepiej przed braniem normalnych tabsow mam zrobic test ciazowy :tak: ale wiesz jak idziesz do swojego lekarza to najlepiej sie tez jeszcze upewnic co i jak bo wiesz jacy lekarze sa w UK :confused2:
No i tak jak piszesz zadnych przerw dzisiaj ostatnia mini a jutro juz normalna :tak:
 
Ssabrinaa kurcze tyle czasu sobie nie mogłam przypomnieć jakie tabsy brałam (bo to jakieś 5 lat temu było) a tu wyskoczyłaś z microgynonenem:-) super, bo chyba się skuszę na tabletki, mąż prawie już przekonany, zobaczymy czy przekonam gina:-p
 
margana tak po ciazy z Mackiem przechodzilam z Cerazette na normalne bez zadnej przerwy. Mozna przerywac branie minipigulek, ale mnie szkoda na to kasy bo kosztowaly soboie te 30zl :( Wiec przedemna jeszcze miesiac meczarni


i znow mam @ :(:(:(:( po 2 tyg od poprzedniej
 
reklama
kurcze ja narazie nie brałam żadnych tabletek i jeszcze nie miałam @, piersią nie karmię w sumie ok 3 tyg, mam nadzieję że nie jestem w kolejnej ciąży :szok: byłam u gina z miesiąc temu na badaniu to nic nie zauważył, choć w sumie to tylko w święta zdarzyło nam się zapomnieć o zabezpieczeniu ale to było niecałe 6 tyg po porodzie więc chyba za wcześnie na owulacje, szczególnie że mały był wtedy tylko na cycku.
A jak było u was wszystkie już miałyście @???
 
Do góry