reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

Kochana moja Ty bohaterko! Oczywiście, że będzie coraz lepiej! Wzruszyłam się na maksa. Obie jesteście absolutnie cudowne! Gdybyś czegoś potrzebowała do pisz na priv.

Aniu! Witaj na świecie! Nawet nie wiesz ile Twoja mama zrobiła, być pojawiła się na tym świecie! Będzie najlepszą i najdzielniejszą mamą jaką tylko mogłabyś sobie wymarzyć. Pięknego życia Kruszynko!
Ryczę ze wzruszenia jak bóbr. Dziękuję ❤️
 
reklama
Kolejny dzień laktacyjnej frustracji….
Próbuj się nie denerwować. Stres zabija laktację. Myśl o czymś przyjemnym cały czas, staraj się odpoczywać jeśli masz możliwość. Laktacja się polepsza jak się jest w miarę wypoczętym (wiem, że to trudne przy noworodku i po cesarce) i zrelaksowanym. Myśl pozytywnie. Jak tu ktoś napisał mleko modyfikowane nie truje. Presja na laktację jest duża, a to tylko źródło dodatkowego stresu. Odpuść sobie trochę i bądź dla siebie dobra.
 
W środę będę miała biopsję endometrium,
Przeglądam internet i czytam że dzień przed nie można współżyć,
A drugie pytanie czy zawsze lekarz wystawia L4 ? Bo wolała bym nie iść na zwolnienie
 
W środę będę miała biopsję endometrium,
Przeglądam internet i czytam że dzień przed nie można współżyć,
A drugie pytanie czy zawsze lekarz wystawia L4 ? Bo wolała bym nie iść na zwolnienie

Miałam biopsję 3 razy - wstajesz w fotela ginekologicznego i tyle. Pierwsze słyszę, żeby jakikolwiek lekarz choćby proponował L4 po tym "zabiegu". A po drugie zawsze możesz powiedzieć, że nie chcesz/ nie potrzebujesz.
A współżyć nie zaleca się kilka dni przed i przynajmniej tydzień po.
 
hej Dziewczyny,
Melapola ruszylo cos lepiej z laktacją?
Ania zwalczyla zoltaczkę? Jestescie juz w domu?
Tak, jesteśmy w domu od tygodnia, naświetlania trwały dobę. Laktacja nie rusza, odciagam co kilka godzin po max 20 ml i podaje żeby jakiekolwiek przeciwciała młoda dostała. Reszta butlą. Miałam nawet wizytę prywatnej CDL w domu, ale z pustego i Salomon nie naleje…
 

Załączniki

  • IMG_7857.jpeg
    IMG_7857.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 75
reklama
Tak, jesteśmy w domu od tygodnia, naświetlania trwały dobę. Laktacja nie rusza, odciagam co kilka godzin po max 20 ml i podaje żeby jakiekolwiek przeciwciała młoda dostała. Reszta butlą. Miałam nawet wizytę prywatnej CDL w domu, ale z pustego i Salomon nie naleje…
Z tego co wiem, żeby rozbujać laktację laktatorem to trzeba odciągać co 2 godziny. Całą dobę. Jeśli robisz to rzadziej to pewnie laktacja stopniowo ustanie. Miałaś tzw nawał pokarmu? U mnie wystąpił z 5 dni po cesarce
 
Do góry