reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

in vitro z komórką dawczyni

Kochane moje, w środę 12.07 trafiłam na patologię ciąży z powodu nieprawidłowego zapisu domowego ktg. W piątek 14.07 w wyniku przyspieszonego cesarskiego cięcia pojawił się na świecie mój Cud - Anna Danuta, 2270g, 46 cm. Urodzila się w 35tyg +3 dni. Jest w inkubatorze, nie ze mną, ma żółtaczkę a ja nie mam pokarmu co mnie gigantycznie frustruje ale najważniejsze ze ona żyje i będzie chyba coraz lepiej Zobacz załącznik 1547620
Gratuluję ślicznej córeczki
 
reklama
Kochane moje, w środę 12.07 trafiłam na patologię ciąży z powodu nieprawidłowego zapisu domowego ktg. W piątek 14.07 w wyniku przyspieszonego cesarskiego cięcia pojawił się na świecie mój Cud - Anna Danuta, 2270g, 46 cm. Urodzila się w 35tyg +3 dni. Jest w inkubatorze, nie ze mną, ma żółtaczkę a ja nie mam pokarmu co mnie gigantycznie frustruje ale najważniejsze ze ona żyje i będzie chyba coraz lepiej Zobacz załącznik 1547620
Gratulacje ogromne. W razie czego pamiętaj mleko z butelki nie truje 🍼
 
Melapola, jak dzis sie czujecie? ciagle o Was myslę💪❤️🍀
Ania ma żółtaczkę, jest na fototerapii, potrwa to trochę. Z karmieniem słabo, ja jednorazowo odciągam jakieś 15ml, daje jej to i mleko dla wcześniaków. Ona nie łapie idei cyca bo od początku miała butelkę. Na szczescie jesteśmy razem na sali i dziś będzie pierwsza noc razem.
Mi skoczyło mocno w górę cisnienie, dobrze ze po porodzie a nie przed. Ale ginekolog panikuje 🤣
 
Ania ma żółtaczkę, jest na fototerapii, potrwa to trochę. Z karmieniem słabo, ja jednorazowo odciągam jakieś 15ml, daje jej to i mleko dla wcześniaków. Ona nie łapie idei cyca bo od początku miała butelkę. Na szczescie jesteśmy razem na sali i dziś będzie pierwsza noc razem.
Mi skoczyło mocno w górę cisnienie, dobrze ze po porodzie a nie przed. Ale ginekolog panikuje 🤣
Super, ze jestescie razem. Teraz juz pewnie i cianienie sie ustabilizuje. Mam nadzieję, ze Ania zaskoczy z mlekiem i szybko bedzie przybierac na wadze. A zoltaczka , coz trzeba zwlaczyc. sciskam !
 
reklama
Kochane moje, w środę 12.07 trafiłam na patologię ciąży z powodu nieprawidłowego zapisu domowego ktg. W piątek 14.07 w wyniku przyspieszonego cesarskiego cięcia pojawił się na świecie mój Cud - Anna Danuta, 2270g, 46 cm. Urodzila się w 35tyg +3 dni. Jest w inkubatorze, nie ze mną, ma żółtaczkę a ja nie mam pokarmu co mnie gigantycznie frustruje ale najważniejsze ze ona żyje i będzie chyba coraz lepiej

Kochana moja Ty bohaterko! Oczywiście, że będzie coraz lepiej! Wzruszyłam się na maksa. Obie jesteście absolutnie cudowne! Gdybyś czegoś potrzebowała do pisz na priv.

Aniu! Witaj na świecie! Nawet nie wiesz ile Twoja mama zrobiła, być pojawiła się na tym świecie! Będzie najlepszą i najdzielniejszą mamą jaką tylko mogłabyś sobie wymarzyć. Pięknego życia Kruszynko!
 
Do góry