reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Ciesze się, że wszystko się układa 🩷 ja to bez slodkiego żyć nie mogę 😆

U mnie niestety wyboiscie. Cieszę się, że w tym drugim trymestrze mam więcej energii. Natomiast dzisiaj dowiedzieliśmy się, że mąż w środę ma operacje kręgosłupa. Cale szczescie w naszym miescie, bo wstepne opcje byly rozne. Rekonwalescencja będzie trwała 4-6 tyg. Dziękuję Bogu, że operacja teraz, a nie w grudniu (taki wstepnie termin nam podano)...kiedy mam termin porodu. Teraz mam siły i ogarnę jakoś to całe moje stado i wszystkie obowiazki domowe. Mimo radości stres duży. Nie radzę sobie z nim. Od rana płacze. Także muszę wziąć się w garść i być dobrej myśli.

Obecnie jestem 20+3. Przyspieszyłam sobie połówkowe o jadę na badania jutro z rana.
MamoAniola trzymam kciuki za pomyślna operacje! Nie płacz, będzie dobrze! 😀
 
Ale historia leczenia jest w jednym miejscu wiec myślę, że nie będzie problemu🙂
Mocno w to wierzę i trzymam za Was kciuki ❤️
Izuu czy dobrze rozumiem że cała historia leczenia jest w jednym systemie z którego korzystają wszystkie kliniki?
Już jutro wizyta! Czuję się jakbym robiła to pierwszy raz! Jestem podekscytowana 😀
 
reklama
Izuu czy dobrze rozumiem że cała historia leczenia jest w jednym systemie z którego korzystają wszystkie kliniki?
Już jutro wizyta! Czuję się jakbym robiła to pierwszy raz! Jestem podekscytowana 😀

WinWin z tego co wiem, to nie ma żadnego centralnego rejestru. Weź ze sobą całą dokumentację jaką masz🙂
Powodzenia✊
 
Do góry