reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024

Pewnie z perspektywy trochę przesuwają się akcenty... Dla mnie beta nie była powodem do strachu, bo zawsze miałam nastawienie, że nawet jeśli jest pozytywna, to i tak jest to dopiero początek drogi. Zresztą - beta nigdy nie była niespodzianką, bo trudno mówić o niespodziance w 15dpt :-D Wiadomo, że nie czekałam z domowymi testami :p
Ja wiem ze jeśli beta będzie pozytywna to jeszcze dluga droga przede mną. Zdaje sobie z tego sprawę 😊 ale już tak bardzo bym chciala zostać mama,to już chyba jest silniejsze ode mnie..
 
reklama
Tzn? Możesz jasniej?😊
Po drugim transferze zrobiłam betę 8dpt. Była dodatnia, ale kolejna 10dpt była niższa. Przez to wyłapaliśmy ciążę biochemiczną i to było powodem do zmiany leków, zmiany cyklu sztucznego na naturalny do transferu (mimo PCOS, przez to gin musiała dołożyć gonadotropiny, bo nie miałam swoich owulacji). Takie tam 😉

Ale też przez te wszystkie przejścia bałam się bardzo bety przy trzecim transferze. Nie robiłam też testów domowych. Zrobiłam dopiero po drugiej becie na pamiątkę.
 
Po drugim transferze zrobiłam betę 8dpt. Była dodatnia, ale kolejna 10dpt była niższa. Przez to wyłapaliśmy ciążę biochemiczną i to było powodem do zmiany leków, zmiany cyklu sztucznego na naturalny do transferu (mimo PCOS, przez to gin musiała dołożyć gonadotropiny, bo nie miałam swoich owulacji). Takie tam 😉

Ale też przez te wszystkie przejścia bałam się bardzo bety przy trzecim transferze. Nie robiłam też testów domowych. Zrobiłam dopiero po drugiej becie na pamiątkę.
Ja chcialam dzisiaj zrobić test domowy ale to chyba za wcześnie,lepiej jak zrobię odrazu betę.
 
Czytam że jeśli brałam Ovitrelle to nie powinnam robić wcześniej wyniku jak w 10 dpt. Eh a już się nastawiłam że jutro pojde rano😊
A, to w istocie zmienia postać rzeczy ;-)
Ja właśnie robiłam domowe, żeby zobaczyć, kiedy Ovitrelle nie ma już w organizmie ;-)
 
reklama
Ja plamien żadnych nie mialam,bo to nie regula😊
A w którym dniu po transferze mialas plamienia?
Dzisiaj i wczoraj jedynie odczuwam senność i jakby coś mi leżało po lewej stronie jajnika...
Zobaczymy w piątek skoro nie można wcześniej jak się brało ovitrelle
 
Do góry