reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
A allo mlr mam 40.08 %
Strusio pewnie pomogła ale chyba już tu nie zagląda ☹️

Allo mlr dobre. Organizm próbował przy wcześniejszych próbach chronić zarodki. Na cross match się nie znam. Zwróć jednak uwagę, że nie ma ogólnej interpretacji wyników immunologicznych i każdy immunolog robi to na swój sposób.
Czy ja dobrze pamiętam, że u Ciebie jest problem z jakością Twoich komórek jajowych?
 
Allo mlr dobre. Organizm próbował przy wcześniejszych próbach chronić zarodki. Na cross match się nie znam. Zwróć jednak uwagę, że nie ma ogólnej interpretacji wyników immunologicznych i każdy immunolog robi to na swój sposób.
Czy ja dobrze pamiętam, że u Ciebie jest problem z jakością Twoich komórek jajowych?
Tak dobrze pamiętasz. Ale teraz mam zarodek z komórki dawczyni. Miałam takie dwa ale jeden się nie przyjął
 
A allo mlr mam 40.08 %
Strusio pewnie pomogła ale chyba już tu nie zagląda ☹️
Właśnie po długiej przerwie zajrzałam :)

Allo 40% ( pod warunkiem, że w apc a nie prokocimiu) to wynik Super. Co do crossmatch to wydaje mi się , że jest ciut wyższe niż powinno ( ale tragedii nie ma).
Ogólnie sama donosiłam ciaza z allo 0 także taki wyniki wg mnie super 👌
 
Właśnie po długiej przerwie zajrzałam :)

Allo 40% ( pod warunkiem, że w apc a nie prokocimiu) to wynik Super. Co do crossmatch to wydaje mi się , że jest ciut wyższe niż powinno ( ale tragedii nie ma).
Ogólnie sama donosiłam ciaza z allo 0 także taki wyniki wg mnie super 👌
Krew obierali w Lublinie i wysyłali do APC w Łodzi
 
Właśnie po długiej przerwie zajrzałam :)

Allo 40% ( pod warunkiem, że w apc a nie prokocimiu) to wynik Super. Co do crossmatch to wydaje mi się , że jest ciut wyższe niż powinno ( ale tragedii nie ma).
Ogólnie sama donosiłam ciaza z allo 0 także taki wyniki wg mnie super 👌
Według interpretacji podanej jak pobrałam wyniki mój cross match jest mocno dodatni
 
reklama
Do góry