reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Witajcie dziewczyny,
Co u Was ? Jak się macie ? Jak Wasze maluszki ? Ja tak siedzę i rozmyślam o 2 procedurze. Mam 3 mrozaczki i tak się zastanawiam czy nie wrócić po nie. Miłego wieczorku
 
Witajcie dziewczyny,
Co u Was ? Jak się macie ? Jak Wasze maluszki ? Ja tak siedzę i rozmyślam o 2 procedurze. Mam 3 mrozaczki i tak się zastanawiam czy nie wrócić po nie. Miłego wieczorku
Cześć! Skoro się zastanawiasz tzn ze wrócisz po nie 😀 pewnie myślisz kiedy 😉 ostatnio bardzo mało dziewczyn tu pisze 😞 na kafeteri forum żyło a tu zamiera 🤔 szkoda bo można było się wymienić doświadczeniami 😀 większość z nas jest już mamami i pewnie z tego to wynika.
 
Cześć! Skoro się zastanawiasz tzn ze wrócisz po nie 😀 pewnie myślisz kiedy 😉 ostatnio bardzo mało dziewczyn tu pisze 😞 na kafeteri forum żyło a tu zamiera 🤔 szkoda bo można było się wymienić doświadczeniami 😀 większość z nas jest już mamami i pewnie z tego to wynika.
A jak Twoje starania? Miałas mieć zabueg endometrium, chyba że coś pomyliłam. Wiem o @Strusio85 i innych. Myślałam że czasem tu zaglądają.
 
Ja dalej jestem po stronie staraczki :(
W tym roku przeszliśmy już dwie procedury in vitro i chwilowo zablokowały nas finanse :( jednak w połowie listopada możliwe że moja klinika skorzysta z programu dofinansowania wiec istnieje szansa że znowu zaczniemy działać
 
Ja dalej jestem po stronie staraczki :(
W tym roku przeszliśmy już dwie procedury in vitro i chwilowo zablokowały nas finanse :( jednak w połowie listopada możliwe że moja klinika skorzysta z programu dofinansowania wiec istnieje szansa że znowu zaczniemy działać
Hej. Ja też jestem jeszcze na etapie badań przed ostatnim transferem, 10 listopada jadę do docenta Paśnika
 
Ja dalej jestem po stronie staraczki :(
W tym roku przeszliśmy już dwie procedury in vitro i chwilowo zablokowały nas finanse :( jednak w połowie listopada możliwe że moja klinika skorzysta z programu dofinansowania wiec istnieje szansa że znowu zaczniemy działać
O tak, dofinansowanie trochę odciąża! 😀 poza tym jak przeszłaś w tym roku 2 procedury to duże obciążenie dla organizmu. Ile już miałaś procedur?
 
reklama
Do góry