reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Wow. Serio do porodu nie chcecie znać płci? 😁To
faktycznie jesteście rzadko spotykanym przypadkiem bo większość rodziców chce znać płeć najszybciej jak się da 🤪🤪
Ja osobiście mogłam w nifty nie wybrać opcji - ustalenie płci...ale bardzo chciałam ją znać więc oczywiście poprosiłam o jej ustalenie 😜
To mamy bardzo zbliżone terminy 😁
Póki co cały czas myślimy. Wśród typów jest na razie Leon i Franek 🤪ale jakie finalnie wybierzemy tego jeszcze nie wiemy
Tak do samego porodu ma być niespodzianka 😁 może nawet zakłady zrobimy wśród rodziny i bliskich 🤣
 
reklama
Dziewczyny nie często tu zaglądam, ale trzymam kciuki za każdą z Was.
@Strusio85 jak się czujesz?
@MamaAniola zagladzasz tu jeszcze? Jak Wiktor ? Pewnie wiele postępów zrobił.
Czy wiecie co u @Jennn ? I @AsiaWin ?
Trzymajcie się cieplutko 🙂
Hej Aniu ♥️ u mnie w porządku. Dzis wg om 14+1. Do tego stopnia się dobrze czuje, że się zastanawiam czy wszystko ok🙈🤪 Czuję się bardzo dobrze, zaparcia przeszły, brzuch nie boli, energii więcej, mdłości prawie nie ma. Pewnie gdyby nie moja historia strat to byłabym przeszczęśliwa .. a tak to mam multum myśli w głowie czy z dzidzia wszystko ok 😬... Byle do środy - wtedy USG. Może ono mnie uspokoi🙈 a co u Ciebie? ♥️
 
Dziewczyny nie często tu zaglądam, ale trzymam kciuki za każdą z Was.
@Strusio85 jak się czujesz?
@MamaAniola zagladzasz tu jeszcze? Jak Wiktor ? Pewnie wiele postępów zrobił.
Czy wiecie co u @Jennn ? I @AsiaWin ?
Trzymajcie się cieplutko 🙂
Hej, teraz jestem WinWin. Może dwa razy win przybliży mnie do sukcesu!!! ;) dziękuję że pytasz. Miałam podchodzić do transferu, ale wyszły mi złe poziomy hormonów na starcie. Czekam na okres i następna próba podejścia :) a co u Was?
 
Hejka. Zrobiłam dzisiaj badania.. beta 290,9 a progresteron 24.97 test ciążowy dzisiaj zrobiony wyszedł negatywny. .. w ogóle nie ma drugiej kreski.. co myślicie ?dobry jest ten przyrost? Blastocysta z 5 doby... Powtórne badania mam zrobić w środę.
A który dpt? To Twoja 1 beta chyba bo wcześniej nie robiłaś? Przyrost będzie można ocenić dopiero po 48 h. Gratulacje! 🥰🥰Najważniejsze , że beta dodatnia i progesteron też ok. Trzymaj się bety nie sikańca 😜 na moje oko wszystko wygląda bardzo dobrze ♥️
 
reklama
A który dpt? To Twoja 1 beta chyba bo wcześniej nie robiłaś? Przyrost będzie można ocenić dopiero po 48 h. Gratulacje! 🥰🥰Najważniejsze , że beta dodatnia i progesteron też ok. Trzymaj się bety nie sikańca 😜 na moje oko wszystko wygląda bardzo dobrze ♥️
Gratulacje ❤️❤️ Ja transfer w pon lub wtorek 🥰
 
Do góry