reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Hej kochana no niestety z tych 4 zarodkow tych 2 stało się blastka i poszło już do badania te dwa jeszcze obserwują 😭 transfer mam nadzieje w listopadzie jak wszystko będzie dobrze 😍
Musi być dobrze, my mieliśmy 3 blastki... Pierwszy transfer wczesne poronienie, druga blastka- w tej chwili -16 TC 🙂 bądź dobrej myśli 🙂
 
Hej kochana no niestety z tych 4 zarodkow tych 2 stało się blastka i poszło już do badania te dwa jeszcze obserwują 😭 transfer mam nadzieje w listopadzie jak wszystko będzie dobrze 😍
Bardzo się cieszę, że masz dwie blastki!!! Mam nadzieję, że badania będą prawidłowe i wszystko się uda ❤️
Jak długo będziesz czekała na wyniki?? Prawdopodobnie będziemy miały transfer w podobnym czasie!!!
 
Bardzo się cieszę, że masz dwie blastki!!! Mam nadzieję, że badania będą prawidłowe i wszystko się uda ❤️
Jak długo będziesz czekała na wyniki?? Prawdopodobnie będziemy miały transfer w podobnym czasie!!!
Kochana z tego co mi mówili to 4 tygodnie czyli transfer w listopadzie jeśli wszystko będzie dobrze ❤️ A ty?
 
Kochana z tego co mi mówili to 4 tygodnie czyli transfer w listopadzie jeśli wszystko będzie dobrze ❤️ A ty?
Ja czekam na razie nadal na wynik badania histopatologicznego :-( no i później zależy co lekarz powie, ale to chyba jeszcze jakaś stymulacja ma być od drugiego dnia miesiączki więc musi być okres... a ja teraz mam dostać, wiec już chyba nie zdążę no a następny wiadomo za miesiąc:-)
 
Ja czekam na razie nadal na wynik badania histopatologicznego :-( no i później zależy co lekarz powie, ale to chyba jeszcze jakaś stymulacja ma być od drugiego dnia miesiączki więc musi być okres... a ja teraz mam dostać, wiec już chyba nie zdążę no a następny wiadomo za miesiąc:-)
Tak, jest to cykl sztuczny. Ja zaczynałam stymulację 2 dnia cyklu a 17 dnia miałam transfer.
 
i co się wtedy bierze... znowu zastrzyki??? Robią USG po miesiączce ... i jak długo te leki się bierze?
U mnie było tak, że miałam zrobić 2-3 dnia cyklu badania progesteronu i estradiolu. Progesteron musiał być do 1.7 a estradiol do 50. Jak wyniki są ok to zaczyna się przyjmować leki. Nie miałam jeszcze wtedy zastrzyków. Później kolejnym krokiem jest kontrola USG 9-11 dnia cyklu. Lekarz wtedy już mówi co dalej konrketnie. Jeżeli jest ok, to kolejne badanie progesteronu tuż przed transferem. Ja miałam zawsze niski ale w normie więc zaraz po transferze końskie dawki progesteronu.
 
reklama
U mnie było tak, że miałam zrobić 2-3 dnia cyklu badania progesteronu i estradiolu. Progesteron musiał być do 1.7 a estradiol do 50. Jak wyniki są ok to zaczyna się przyjmować leki. Nie miałam jeszcze wtedy zastrzyków. Później kolejnym krokiem jest kontrola USG 9-11 dnia cyklu. Lekarz wtedy już mówi co dalej konrketnie. Jeżeli jest ok, to kolejne badanie progesteronu tuż przed transferem. Ja miałam zawsze niski ale w normie więc zaraz po transferze końskie dawki progesteronu.
no to taka konkretna kontrola:-) ja miałam w zeszłym roku in vitro i transfer zaraz po punkcji wiec nie miałam w ogóle badań progesteronu ani estradiolu z resztą w całej procedurze mi nie badali, wiec teraz jak zmieniłam klinikę to widzę ogromną różnicę jeśli chodzi o szczegóły. A w jakiej klinice miałaś in vitro?
 
Do góry