reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

reklama
Witam póki co z moich 7 zarodków 4 ładnie się zapłodniła ale 2 są jeszcze w trakcie zapłodnienia. Niestety płacze dziś cały dzień ponieważ transfer będzie przesunięty gdyż musimy zrobić badanie zarodków ze względu na zła morfologię plemnikow mojego męża :((
Nie smuć się. Wg mnie transfer odroczony tylko wyjdzie Ci na zdrowie. Bardzo dobra decyzja z badaniem zarodków - będziesz spokojniejsza mając świadomość, że dzieciątko jest zdrowe genetycznie ♥️ trzymam kciuki ❤️
 
Dziś byłam na 2 USG. Kropek ma już 1.5 cm i wszystko jest ok 🥰♥️Doktor założył mi książeczkę ciąży 😊 muszę uważać ( nie przeciążać się i zero seksu) bo jest też mały krwiak ale wg mojego gina już się powoli wchłania. 2 pęcherzyk ciążowy znika więc będzie jedno dzieciątko 🥰 Kolejna wizyta za 3 tyg ...
Odpoczywaj, relaksuj się i ciesz swoim stanem 😉
 
@Karolajna8989 , Uwierz mi, że to badanie genetyczne zarodkow na dobre Wam wyjdzie! U nas również był spory problem z nasieniem, a w domu już dwójka urwisów 😊 dziewczyny na innym forum udostępniły link do świetnego webinarium nt badań zarodków. Wklejam poniżej, mam nadzieje,ze poprawnie i się otworzy 😄

Link do: Live Webinar Wszystko dla płodności | Wywiad z dr Tomaszem Rokickim | By Niepłodni Razem | Facebook

@Strusio85 , wspaniale się czyta takie posty. Jeszcze raz gratuluje! To się naprawdę dzieje! Pytałaś o moje samopoczucie. U mnie fantastycznie! Czerpie radość z tego momentu jak dzieci są takie małe. Najchętniej to bym czas w miejscu zatrzymała 🥰
 
@Karolajna8989 , Uwierz mi, że to badanie genetyczne zarodkow na dobre Wam wyjdzie! U nas również był spory problem z nasieniem, a w domu już dwójka urwisów 😊 dziewczyny na innym forum udostępniły link do świetnego webinarium nt badań zarodków. Wklejam poniżej, mam nadzieje,ze poprawnie i się otworzy 😄

Link do: Live Webinar Wszystko dla płodności | Wywiad z dr Tomaszem Rokickim | By Niepłodni Razem | Facebook

@Strusio85 , wspaniale się czyta takie posty. Jeszcze raz gratuluje! To się naprawdę dzieje! Pytałaś o moje samopoczucie. U mnie fantastycznie! Czerpie radość z tego momentu jak dzieci są takie małe. Najchętniej to bym czas w miejscu zatrzymała 🥰

To musi być piękny czas ♥️ sama nie mogę się doczekać małego brzdąca ...by móc po prostu patrzeć jak rośnie i pokazywać mu świat 😍
Dziękuję🥰
Chyba dopiero dociera do mnie, że jestem w ciąży i że jest spora szansa, że tym razem może być dobrze 🥰 za 3tyg wizyta i prawdopodobnie zrobię po niej nifty pro. Chce wiedzieć czy dzidzia zdrowa ...no i jakiej jest płci 😆♥️
 
Dziś byłam na 2 USG. Kropek ma już 1.5 cm i wszystko jest ok 🥰♥️Doktor założył mi książeczkę ciąży 😊 muszę uważać ( nie przeciążać się i zero seksu) bo jest też mały krwiak ale wg mojego gina już się powoli wchłania. 2 pęcherzyk ciążowy znika więc będzie jedno dzieciątko 🥰 Kolejna wizyta za 3 tyg ...
Bardzo się cieszę 😘
 
reklama
Witam i ja po długiej nieobecności. Byłam wczoraj w klinice , lekarz zapytał czy badałam immunologię , ja że nie , to zaproponował wizytę u profesora Paśnika i powiedział że zrobi wszystko co ten każe 😁. Powiem wam że ten mój gin jest bardziej zawzięty na tą moją ciążę niż ja . Bo ja to bym podeszła do transferu a jak by nic nie wyszło to bym odpuściła.
Jak mu powiedziałam że to będzie ostatni transfer i odpuszczam to mi odpowiedział że jak zdobędą dofinansowanie to sam się do mnie odezwie 🙂
 
Do góry