reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Super... oby wszystkie jajeczka były ok... bo mi pobrali 11 z tego 8 mozna było zapłodnić ... wszystkie sie zapłodniły... ale z tego zostały 4 blastocysty .. trzymam kciuki zeby u ciebie wszystkie można było zapłodnić!!!
O, widzę, że mamy bardzo podobne statystyki ;-) 12 pobranych, 8 zapłodnionych, 4 blastki.
@Karolajna8989, w dniu punkcji leżałam na sali z dziewczyną, której pobrano tylko 4 komórki, ale po 5 dniach też przyszła na transfer :-)
 
reklama
O, widzę, że mamy bardzo podobne statystyki ;-) 12 pobranych, 8 zapłodnionych, 4 blastki.
@Karolajna8989, w dniu punkcji leżałam na sali z dziewczyną, której pobrano tylko 4 komórki, ale po 5 dniach też przyszła na transfer :-)
I pierwszy transfer się udał?? Miałaś mrożenie czy ze świeżych?? W której klinice ?
 
Biorąc pod uwagę, że był wczoraj, niewiele jeszcze mogę powiedzieć ;-)
Miałam transfer świeżej blastki, 3 zostały zamrożone. Leczę się w "zwykłym" szpitalu położniczym, we Francji.
Trzymam kciuki, żeby się udało. Ja w zeszłym roku miałam in vitro i dwie blastki podane razem ... niestety się nie udało. Miałam wtedy też polipa którego mi nie usunęli ... możliwe że to był powód nieudanego zagnieżdżenia. Teraz podeszłam drugi raz do procedury w innej klinice i usunęli mi polipa wiec zobaczymy jak będzie. N razie czekam na wyniki..
 
Właśnie dzwoniła do mnie Pani dr ze jakiś problem mamy z plemnikami ze moje jajeczka super dzieła się tak jak powinny ale coś nie tak jak się rozmroziło plemniki… czekam na jutrzejszy telefon …. :(
 
Właśnie dzwoniła do mnie Pani dr ze jakiś problem mamy z plemnikami ze moje jajeczka super dzieła się tak jak powinny ale coś nie tak jak się rozmroziło plemniki… czekam na jutrzejszy telefon …. :(
oooo to szkoda ... a to miałaś nasienie mrożone? My musieliśmy mieć świeży materiał. Może będzie trzeba jeszcze raz oddać nasienie?
 
reklama
Do góry