reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2022

Tak czytam Was i... Nabieram ochoty na 3 stymulację, 13 zarodek, 8 transfer i 3 syna😉
Trzymam kciuki dziewczyny💚 na razie u mnie kiełkuje myśl, teraz Wasza kolej, ja poczekam czy myśl dojrzeje 😄
Kinga szalona jesteś! Widzę że zakochałaś się w macierzyństwie! Super! Moja statystyka... 4 procedury, 10 zarodków, 8 transferow i same Aniołki w niebie 😞 plus 4 Aniołki naturalsy... nadal mam nadzieję że w końcu jakieś Dziecię postanowi zostać na ziemii! 😀
 
reklama
Kinga musisz to przemyśleć, wczoraj jak byłam w klinice- invimed Wro było tyle ludzi- nigdy tylu tam nie widziałam. Dr powiedział że są już na wyczerpaniu środków. Chwila moment napiszą info jak Novum że zakańczają kwalifikacje.
Oo to moja klinika akurat🙂 realnie to 2 synów mi starczy, najmłodszy ma niecałe pół roku i zanim pojawił się ten program to byliśmy pewni, że już wystarczy nam szczęścia. Na 99% będziemy rodzinka 2+2, ale ciężko jednoznacznie zdecydować, że już starczy, a realnie jak starszak zacznie odwalać to i o dwóch za dużo hehe także dzięki za info, za rok dwa podejmiemy decyzję ostatecznie. Mam nadzieję, że wtedy będzie luźniej w klinikach, że pary co walczą o swoje szczęście będą je już wtedy rodzić, wychowywać i kochać💚 Asiu wierzę, że i Ty dołączysz do grona Mam, i powiem brzydko jeb** statystykę, teraz się uda👊
 
Tak czytam Was i... Nabieram ochoty na 3 stymulację, 13 zarodek, 8 transfer i 3 syna😉
Trzymam kciuki dziewczyny💚 na razie u mnie kiełkuje myśl, teraz Wasza kolej, ja poczekam czy myśl dojrzeje 😄

Ooo jak cudownie to czytać! Znalazlam podobna krejzolke! 😃 Ale to tylko znaczy, że się fantastycznie spełniasz 🩵 w jakim wieku są Twoje chłopaki?
Ja z tym dojrzewaniem myśli mam podobnie. Mimo, że poczatki tej ciąży były bardzo trudne, do tego choroba męża, ciągle zmęczenie i stres w oczekiwaniu na operacje...to jednak nie potrafimy zrezygnować z naszego ostatniego (8ego!) zarodka. Damy sobie parę lat na podjęcie decyzji co z naszym mrozaczkiem. Chociaż na ten moment wszechświat ewidentnie mówi nam PAS 😄

Kinga szalona jesteś! Widzę że zakochałaś się w macierzyństwie! Super! Moja statystyka... 4 procedury, 10 zarodków, 8 transferow i same Aniołki w niebie 😞 plus 4 Aniołki naturalsy... nadal mam nadzieję że w końcu jakieś Dziecię postanowi zostać na ziemii! 😀
Kinga napisała to w punkt. Je*** statystyke! Przykro mi, ze tyle przeszlas, ale naprawde mocno wierzę, że się uda! 🍀🍀🍀
 
MamaAnioła starszak we wrześniu kończy 3 lata, a nasz ostatni zarodek ma już 5 m-cy. Lubię być mamą, podchodzę do tego dość racjonalnie, jak czasem nie zapanuje nad emocjami to nie biczuje się i przy drugim mam zasadę: matka musi zjeść ciepły obiad i wypić kawę hehe a czas tak szybko leci, że mam wrażenie, że zaraz będą się mi wyprowadzać z domu, który się jeszcze nie zaczął budować🫣 a Ty dobrze kojarzę że też masz dwoje?
 
MamaAnioła starszak we wrześniu kończy 3 lata, a nasz ostatni zarodek ma już 5 m-cy. Lubię być mamą, podchodzę do tego dość racjonalnie, jak czasem nie zapanuje nad emocjami to nie biczuje się i przy drugim mam zasadę: matka musi zjeść ciepły obiad i wypić kawę hehe a czas tak szybko leci, że mam wrażenie, że zaraz będą się mi wyprowadzać z domu, który się jeszcze nie zaczął budować🫣 a Ty dobrze kojarzę że też masz dwoje?
Podoba mi się Twoje podejście. Staram się podobnie postępować. Mam wrażenia, że taka sztuka asertywnosci, ale i też odpuszczania sobie z drugim dzieckiem przychodzi łatwiej 😃 Oj... czas leci nieubłaganie. Ostatnio aż mnie zmroziło jak koleżanka powiedziała, że wyprowadziła się z domu mając 18 lat. Jak sobie policzyłam, że jeśli z moją corka by było podobnie to by to oznaczało, że ma za sobą 1/4 czasu spędzonego w domu rodzinnym, przy rodzicach... 😱🤯 wtf?!
Zgadza się - mam dwoje. Córka w październiku skończy 5 lat, syn to świeżo upieczony 2latek. Córka była ostatnim zarodkiem 1szej procedury, syn 2gim zarodkiem 2giej procedury, ale ostatnim chłopakiem (badaliśmy zarodki z drugiej procedury i znamy plec). Pod serduchem kolejna ksiezniczka, która planowo ma przyjść na świat w drugiej połowie grudnia. Na zimowisku jeszcze jeden mrozaczek 🩷
 
Cześć dziewczyny, może mnie jeszcze pamiętacie🙂
Dawno nie wchodziłam na forum, dzisiaj pomyślałam sobie zobaczę czy jeszcze istnieje ten wątek i wow ile tu się dzieje🙉

MamaAnioła i Kaja gratulacje🥰
Dla reszty dziewczyn życzę powodzenia przy rozpoczęciu kolejnych procedur i transferów✊✊
Widzę, że refundacja otworzyła dla wielu nowe możliwości i to jest super😃
Będę tu zaglądać częściej.

My mamy jeszcze jeden zamrożony zarodek w klinice, kusi mnie po niego wrócić i zobaczyć co będzie. Na razie jednak nie jest to chyba jeszcze dobra porą i nie jesteśmy gotowi na kolejne dziecko. Naszek synek-naturalny cud skończył niedawno półtorej roku❤️.
 
I ja chciałam się przywitać:)
Witam i ściskam wszystkie dziewczyny na grupie .
Jestem pełna podziwu dla Was dziewczyny za każde wsparcie jakie przekazujecie każdej na grupie 😀
A przy okazji tyle wspaniałych wieści. Jak dobrze Was "słyszeć " Nie powiem, ale tęskniłam za Wami :)
 
reklama
I ja chciałam się przywitać:)
Witam i ściskam wszystkie dziewczyny na grupie .
Jestem pełna podziwu dla Was dziewczyny za każde wsparcie jakie przekazujecie każdej na grupie 😀
A przy okazji tyle wspaniałych wieści. Jak dobrze Was "słyszeć " Nie powiem, ale tęskniłam za Wami :)

Ania co u Ciebie?
 
Do góry