reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro - 10 dzień po transferze

Staram się nie stresować , ale jakoś nie potrafię sobie z tym poradzić wkurza mnie po prostu wszystko ... nawet źle położony ręcznik i potrafię za taka błachostkę rozgrzać emocje do maximum .
Wiem ze to jest niedobrze ale nie potrafię nad tym zapanować
 
reklama
Cześć
Jestem tutaj nowa...
Nie wiem jak zacząć ...
Jestem 9-ty dzień po transferze jest to moja pierwsza próba in vitro ...
przez pierwsze dni miałam strasznie obolałe piersi a od jakiś 2 dni sflaczały i już nie bolą , ale za to głowa boli mnie non stop . W środę mam zrobić test ciążowy i iść na BETĘ ...
Proszę powiedzcie jak to było u was .
Jestem po 4 transferach. Piersi obolałe to wynik progesteronu który przyjmujesz. Obajwami się nie przejmuj. Jednych boli brzuch innych nie. Mnie przy 1 udanym nie bolał a przy 2 bolał jak na okres. Jedynie co mnie uświadomiło, że się udało to troszkę jasnoróżowe krwi na aplikatorze od luteiny około 6 dni po transferze i pozytywna beta.
Trzymam kciuki !
 
Nie tak sobie to wszystko wyobrażałam ,
Myślałam ze pójdę na zabieg i jakoś bez żadnych emocji to przetrwam , ale te ostatnie dni to jest jakaś męka płacze z byle czego , wyszukuje objawów ale ich nie mam , i to bardziej mnie frustruje ... chciałabym żeby już była środa ...:
 
Niestety czekanie jest najgorsze. Odbieranie wyników beta jeszcze gorsze. Twoje zachowanie jest normalne. Czasu nie przyspieszysz. Ilo dniowy miałaś podawany zarodek ?
 
W czwartej dobie .
Czy jak robiłaś test ciążowy to wyszedł pozytywny i robiłaś Bete czy od razu bez testu ?
Jak to było u was?
Ja mam zalesienie w środę rano test i na krew .czy to ma sen?
 
W czwartej dobie .
Czy jak robiłaś test ciążowy to wyszedł pozytywny i robiłaś Bete czy od razu bez testu ?
Jak to było u was?
Ja mam zalesienie w środę rano test i na krew .czy to ma sen?
Mi test pozytywny przy podaniu zarodka z 5 doby wychodził po 6 dniach od transferu. Jednak wiem że czasami nie wychodzą zależy od bety. Mi wychodziła zawsze taka jasna kreska. Jednak najdokładniejszy jest test z krwi. Ja jestemw invicta i tam jest coś takiego jak weryfikacje. Pierwsza 3 dni po później 6 dni po i 10 dni po.
 
Faktycznie w invicta jest badanie bety w 3dpt ale to nie jest realna weryfikacja ciąży. Chociaż mi w tej ciąży to 4dpt po czasie wyszedł test- pomyślałam pregnyl, albo tani kupiłam to mam. Generalnie zawsze beta 6dpt przy synu już było 46, ale mi jakoś testy ciążowe nie wychodziły zdziwiłam się jak wyszedł 4dpt. 5dpt zrobiłam innej filmy i coś tam wyszło, ale taki bladzioch. No i 6dpt zrobiłam znowu ten tani :p no pokazał już po minucie krechę pojechałam na betę 6dpt 86. Ja miałam dużo transferów i serio nie ma czegos takiego jak objawy ciąży. Mamy ogromne dawki leków ja nawet kiedyś mdłości miałam:-) od progesteronu. Już dzisiaj beta powinnabyc pozytywna z krwi oczywiście bo każdy ma inne wartości bety i przyrosty.
 
reklama
Do góry