reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Wyczekiwanych :-)

Skaba - ja taz przygotowujac sie na przyjcie na swiat dzidziusia dwa lata emu myslalam o Marysi, ale juz wtedy bylo bardzo popularne. Wobec czego moja corcia ma na imie marianna - rzadkosc wsrod niedawno urodzonych dzieci. Imie odziedziczyla po mojej i po meza babuniach.
 
reklama
Witam Mamuśki! U nas ma być dziewczynka więc na 100% damy na imię Dominika, a jeśli chłopczyk to Dominik, Dawid z chłopczykiem to do końca przekonana nie jestem. Imię dla dziewczynki mam wybrane od jakiś 10 lat. Pozdrawiam Całuski
 
u mnie jest na dodatek tak, ze Jan i Marianna to moi dziadkowie od strony taty.. no i jakoś tak nie bardzo mi się to uśmiecha.. nie mam z nimi bliższych więzi, więc nie planowałam nadawania imion po nich..

dziewczynka będzię na pewno miała na drugie Helena - po mojej prababci, która już się nie może doczekać jej przyjścia na świat.. zresztą babcia mojego męża to też Helena, więc ok..
a dla chłopca znowu nie wiem.. bo miałabym pokusę dać na drugie Kazimierz.. po moim cudnym pradziadku.. tyle że mężą ojciec to też Kazimierz, a za nic w świecie nie dam dziecku nic po nim...

mamma80 naopowiadałabyś mi tu jakie to świetne imię ten Jaś i jakie cudne dzieci go noszą i może już bym o tym nie myślała... a ty nic nie chcesz zareklamować:-):-):-):-):-)
 
ninjacorps ja mam świetnego kolegę, który ma na imię Tymoteusz, ale tak się utarło, że mówimy do niego albo Tymek albo właśnie Tymon.. a na jego dziewczynę obecnie wszyscy mówią Pumba (z Króla Lwa - Timon i Pumba).. i to imię mi się właśnie tak kojarzy:-):-):-) tylko prosze nie odbierz tego źle, bo to naprawdę bardzo ciepłe skojarzenie.. chłopak jest niezłym przystojniakiem;-);-);-)
 
ja w pierwszej ciazy myślałam o Tymoteuszu ale mąz kręcił nosem... zreszta jakby co to i tak miałby guzik do gadania bo ostatecznie umówilismy sie ze on daje imie dziewczynce a ja chłopcu;-)teraz mówi do brzucha Maciuś (wzrusza mnie to okropniascie nie wiedziec czemu:sorry2:) mimo że płec nie jest potwierdzona - ale on jest przekonany ze wie co robił:tak:;-):-Dnie miałabym nic przeciwko - bede musiała sie przekonac jesli okaze sie ze jest dziewuszka bo i ja już mysle o moim Motylku w wersji męskiej:cool2::sorry2:;-)
 
ninjacorps ja mam świetnego kolegę, który ma na imię Tymoteusz, ale tak się utarło, że mówimy do niego albo Tymek albo właśnie Tymon.. a na jego dziewczynę obecnie wszyscy mówią Pumba (z Króla Lwa - Timon i Pumba).. i to imię mi się właśnie tak kojarzy:-):-):-) tylko prosze nie odbierz tego źle, bo to naprawdę bardzo ciepłe skojarzenie.. chłopak jest niezłym przystojniakiem;-);-);-)
oj chyba bym nie chciała żeby ktoś mówił na mnie Pumba....:-pnawet gdyby mój facet był mega przystojniakiem;-)
 
oj chyba bym nie chciała żeby ktoś mówił na mnie Pumba....:-pnawet gdyby mój facet był mega przystojniakiem;-)

o ile dobrze pamiętam to to chyba wogóle od niej wyszło, bo marudziła coś o swoich zbędnych kilogramach i jakos tak powiedziała, ze na starość będą wyglądać jak Timon i Pumba.. nadmienię tylko, że ona ma 175cm i waży coś około 56-58kg.. a on też chudzielec:-):-):-)
 
reklama
My z mężem poszliśmy na kompromis i ja nadaję imię dziewczynce, a on chłopcu. Będzie więc Emilka albo Dawid. 7-ego mam USG i mam nadzieję, że maleństwo pokaże co kryje między nóżkami.
 
Do góry