reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Wyczekiwanych :-)

reklama
a tak w ogóle to wierzycie w to ze imie może determinowac charakter człowieka który je nosi??
ja mam na imie Magda i z tego co słyszałam to sa ciezkie i powiem szczerze z tym sie zgadzam widze po sobie i po innych kolezankach tez Magdach;-)
ale ja niewybieram imienia pod tym katem;-)musi mi sie podoba a reszta niewazna:-)
 
no właśnie i ja mam takie podejscie jak Ty mrowa.
fakt ze Katarzyna pasuje do mnie jak ulał... no w wiekszości - i jak patrzylam na Łukasza to jeszcze bardziej:tak:ale jakos nie sądze że jak dam synkowi na imię Maciej to bedzie hazardzistą a jak córce Emilia to będzie miała pecha w miłosci....:dry:przynajmniej mam nadzieje:cool2:
 
Niekat- tak apropos Katarzyny:-)- kiedy przygotowywaliśmy się do bierzmowania, to siostra zakonna uświadamiała nas,że nie mamy sobie wybierać imion, które nam się podobają, tylko ma to być taki patron, który pomorze nam przezwyciężyć naszą największą wadę- no i ja podeszłam do tego baaaardzo ambitnie- wybrałam sobie Katarzynę, świętych Kasiek jest kilka, (siostra dała nam taką książkę z patronami), ja nie pamiętam dokładnie skąd ta "moja" Kasia była, ale miała mi pomóc w pokonaniu mojej najwększej słabości- lenistwa-:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:Niewiele niestety pomogła:-D:-D:-D, ale imię fajne:-D:-D:-D
mrowa-mam bardzo dobrą koleżankę Magdę i fajowa kobitka, ale faktycznie łatwa nie jest, ale która z nas kobiet jest?
Powiem Wam, że ja bardziej niż w te imiona to wierzę w znaki zodiaku... Ale to już inny temat:-);-)
 
Ja też wierzę w znaki zodiaku i chciałabym, żeby moje Dzieciątko było rybką, a wg terminu wypada baran.
 
Doris- z ciekawości- dlaczego chciałabyś żeby dzidzia była rybką?:-)
Telma - Bo ja jestem rybką, a mój tata baranem i zawsze się spieraliśmy o coś (do tej pory z resztą). Więc byc może stosunki ryb i baranów nie są nalepsze, a chciałabym mieć z dzieckiem dobre układy. (Oczywiście wszystko traktuję z przymrużeniem oka, jeśli interesujesz się znakami zodiaku, to wiesz, że nie tylko znak księżycowy ma znaczenie dla charakteru).
 
Doris- a to już rozumiem:-D:-D:-DPowiem Ci,że ja znowu mam obawy co do rybki:-). Mój mężuś i córcia są baranami, no i co najgorsze to są piekielnie uparci, ale poza tym wszystko mi odpowiada, silna osobowość, energia- może dlatego,że jestem lwem i generalnie mnie też cały czas nosi:-):-):-)! Między takimi znakami jak lew i baran nigdy nie ma nudy i to się zgadza, (jestem z mężule 12 lat i mogę to potwierdzić). No wiadomo, oprócz znaków zodiaku mają znaczenie jeszcze cała masa innych czynników, ale ja jednak myslę,że coś w tym jest:-D:-);-)
 
reklama
rybki sa spokojne jako dzieci i w ogóle łagodne z tego co czytałam i z tego co znam rybki.Barany jak piszecie uparte i jako dzieci diabełki:dry:mnie wypada rybka:tak:
czytalismy kiedys z mężem że sezon w którym dziecko zostało poczete (chodzi o przebieg ciązy) i urodzone tez ma wpływ np na skłonności do anoreksji i samobójstw:confused::dry:dla mnie to raczej bzura... ale niech sobie naukowcy umilaja czas jak nie maja czego juz badac....
 
Do góry