reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Wyczekiwanych :-)

witam,
My takze mamy juz imiona-po usg lekarka powiedziala ze raczej bedzie chlopak , obojgu nam odpowiada imie Alexander ,bo znane w wielu krajach i sie ladnie zdrabnia.
Gdyby jednak byla to potomka, mamy wiekszy dylemat-wstepnie Anastasia ale nie jesten przekonana na 100%:dry:. Mi podoba sie takze norweskie imie Saga....
pozdrawiam
 
reklama
widze ze duzo marcelow sie pojawi na swiecie :tak: my na szczescie za granica wiec nei takei popularne tutaj ( miala byc marcela a wyszedl marcel :confused:)
teraz nei mamy jeszcze swoich typow, bo czekamy na usg polowkowe. jak bedziemy znac plec to bedziemy myslec nad imieniem. oj juz neidlugo :-)
 
U nas są na razie po dwie propozycje dla obu płci:
dziewczynka: Emilia albo Diana
chlopiec: Alex albo Dawid
Mi bardziej podoba się pierwsza wersja, a mojemu mężowi druga, ale ogólnie akceptujemy obydwa imiona, więc w razie kompromisu nie bedzie tragedii (mam nadzieję).
 
Podoba Wam się imię Emil? Mnie zauroczyło i tak ładnie można zdrabniać i ładnie pasowałoby do mojego długiego i trudnego nazwiska, a mojemu mężowi się nie podoba!:wściekła/y: I wogóle wszystkim się kojarzy z Emilem z drewutni!:-D A ja kurde nawet nie pamiętam takiej bajki:wściekła/y::wściekła/y: A może będzie dziewczynka i nie będzie problemu - będzie Alicja:-)
 
A ja mam coraz większy zgryz z tym imieniem.. nadal podoba mi sie Jaś, ale u nas ostatnio co drugi chłopczyk to Jaś (tak samo bylo jak mi się Kubus podobał... a teraz Bartków też mnóstwo..) no i Marysia... jak widać oryginalna to ja nie jestem..
 
reklama
siwona - mi też Emil kojarzy się z tym z drewutni :-D, ale to miłe skojarzenie chociaż fakt - trochę śmieszne.

Aha - mój Tymon będzie miał na drugie Edward :-D po moim kochanym dziadku.
 
Do góry