reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imiona naszych Wyczekiwanych :-)

wczoraj miałam się uczuć... w związku z czym przeczytałam cały wątek o imionach na Październikówkach 2007.. no i zaczęła się od nowa debata rodzinna...

wśród październikówek modne imiona dla dziewczynek to: Blanka, Lilianna, Lena, Alicja, Milena.. a chłopcy.. hmm.. nie ma jednolitych typów, ale będzie Olivier, Dominik, chyba Tadeusz.. no i są już na świecie dwa Jasie.. tyle zapamiętałam..
 
reklama
Ach zmartwiłaś mnie skaba - to pewnie mi Blanka teraz odpadnie...

nie nie ninjacorps:no::no::no: w żadnym wypadku!! to, że dane imię jest modne wśród październikówek nie oznacza, że co druga tak nazwała swoją córkę albo syna.. miałam raczej na myśli, że budzą one ogólną aprobatę i jak ktoraś napisała, że tak da swojej córce to reszta westchnęła: "Pięknie!!":-):-)

niestety ja mam teraz obawy co do Jasia.. nie wiem czy to tak już jest... jak chciałam dać synkowi na imie Jakub to okazało sie, ze dookoła jest już dziesięciu Jakubów.. więc zmieniłam na Bartek.. i teraz widze dookoła samych Bartków.. z kolei do tej pory znałam tylko jednego Jasia (6 lat) i bardzo mi się to imię spodobało.. no i okazuje się, że wśród wrześniówek i październików jest już kilku Jasiów... hmmm.. co prawda tutaj u mnie nie poznałam więcej Jasiów, ale tak jakoś myślę o zmianie... tylko nie wiem na co... zresztą z Marysią jest identycznie.. a jak wczoraj zapytałam męża co sądzi o Zosi i wyraził swoją aprobatę to dzisiaj okazało się, że naszemu portierowi urodziła się córa i będzie Zosia... kurcze ja to chyba dam Hermenegilda albo Kunegunda...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Mamma80 jeszzce z takim imieneim sie nie spotkałam ja żyję :eek::-D
mnei sie podobają tradycyjne a nie ajkeis wymyślane typu Jesica Rita itd
 
Jeszcze się nad imieniem nie zastanawialiśmy. A nasze typy przy poprzedniej ciąży były takie:
dla dziewczynki: Daria, Martyna, Marta
dla chłopca: Przemek, Mateusz, Marcel
I tak na prawdę to jak Przemek już się urodził, to jeszcze nie byliśmy do końca zdecydowani.Dopiero jak mąż jechał do USC to zapadła decyzja.
 
reklama
Ninja z racji że nie moge co odmówić prosze bardzo:-)

1000594xa6.jpg


obraz037pl5.jpg
 
Do góry